Василь Матвійків: "ФК "Тернопіль" багато чого не вистачає але якість роботи футболістів дуже хороша"

08 листопада 11:30
Переглядів: 108
Василь Матвійків

Виконувач обов'язків головного тренера ФК «Тернопіль» Василь Матвійків прокоментував нічию 1:1 своєї команди у матчі 17-го туру із «Черкаським Дніпром».

- Ми дуже хотіли перемогти. Команда своєю грою в останніх матчах із суперниками, яка розташовані у середині і горі турнірної таблиці грає на рівних. Якби на початку чемпіонату не було такого провалу, то ми би зараз могли бути між 8 та 5 місцями і по грі і якості гри.

Нам зараз не вистачає гравців заміни. Багато чого не вистачає але якість роботи футболістів дуже хороша. За це я їм вдячний.   Нам важко, бо ті гравці, що на полі це все, що у нас є. вийшов Дорі на другий тайм і підсилив гру. Може це моя помилка, що я його у першому не випустив але гадати було важко, а так єдина заміна була. Те хто сьогодні вийде вибираю серед травмованих – хто сьогодні виживе. Тому десь треба дуже обережно грати. Хлопці б’ються за пермогу, тому, якщо ця команда залишиться, то в неї буде хороше майбутнє.

Я здивований, але на мій погляд, може він суб’єктивний, дуже багато на полі розмовляв суддя, найбільше. Під час розмови з футболістом сказав «слово скажеш зараз будеш на трибуні». Вважаю, що суддя не має так говорити. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: