Василь Матвійків: "ФК "Тернопіль" грав не гірше суперників"

24 листопада 10:23
Переглядів: 193
Матвійків

Виконувач обов'язків головного тренера ФК «Тернопіль» Василь Матвійків у коментарі Галичині спортивній проаналізував виступ команди у першій частині чемпіонату.

- Наше місце про це говорить саме за себе. Невдалий. Причини? Про них писалось достатньо. Є ще ряд інших, але це вже буде інформація для нових керівників клубу. Єдиний позитив, що після того, що трапилось команда об'єдналась і стала показувати непоганий футбол, прогресуючи від матчу до матчу. А в другому таймі у жовтні-листопаді ми перегравали всіх суперників, не дивлячись, що це були команди з групи лідерів Першої ліги.

Останні матчі чемпіонату ми проводили з лідерами, з Топ командами, мінімальний бюджет яких 15 млн. гривень на рік (наш менше 3 млн.). Я вважаю, що наша команда грала не гірше за цих суперників. Десь повезло, в якійсь ситуації не повезло, це є спорт. На жаль сюди вмішався людський фактор.

Команда у відпустці з 20 листопада 2016 року. Підготовка розпочнеться в залежності від того хто буде головним тренером і фінансових можливостей.

Що команда частково буде фінансуватись за рахунок міського бюджету-однозначно. Щодо спонсорів, поки що не готовий відповісти. На даний момент команда вдячна керівникам фірми «Вікнарьов» за часткову підтримку.

Щодо пошуку нового тренера, звертайтесь до представників міської ради, я не в курсі. Називали прізвища багатьох, але це не моя компетенція. Думаю, якби нам суддя не помішав виграти в команди «Верес» Рівне, цих прізвищ було б значно більше.

Нагадаємо, що вчора відлучено від суддівства арбітра матчу ФК «Тернопіль» - ФК «Верес» (0:1). 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: