Василь Матвійків: "ФК "Тернопіль" не вистачає футболістів"

02 листопада 15:30
Переглядів: 282
Василь Матвійків

Виконувач обов'язків головного тренера ФК «Тернопіль» Василь Матвійків прокоментував поразку своєї команди у матчі з охтирським «Нафтовиком» 2:1.

- Ми передбачали, що буде такий матч, тому, що психологія в спорті завжди на першому плані, а після перемоги в кубковому матчі «Нафтовик» буде розслабленим, бо позитивний результат більше розслабляє ніж поразка. Сплеск емоцій забирає багато сил, тому таку ситуацію передбачали і шукали свій шанс і хотіли хоча б нічию. Максимально реалізували, що могли. Трохи нам не пощастило. Нам не хватає кадрів, ваш («Нафтовика» - прим. ГС) тренерський склад більший ніж вся наша команда.

Казати, що ми приїхали за нічиєю чи перемогою, не можна, бо в спорті так не говорять. Можна «накаркати» собі. Ми не приїхали за нічию, ми приїхали розуміючи всі сильні і сторони суперника. Але в нас для підсилення гри навіть заміни не було. Навіть один гравець грав із травмою і я не був впевнений скільки він зможе витримати. Все вказувало на те, що гра буде жорсткою. Тому ми грали дуже обережно і акуратно, бо люба втрата і нам би було дуже важко.

Раз додали після пропущеного голу значить сильні духом. Грати так само до пропущеного голу ми не могли, бо нам би не вистачило сил на весь матч. Ризикувати з командою, яка гарно грає на контратаках, добре грає на другому поверсі і має багато комбінаційний не було сенсу.

 Зараз ідуть розмови, що будемо підсилювати склад, що будемо шукати нових футболістів. Але головна задача зберегти цю команду. Ви сьогодні бачило, що в нас тільки 12 чоловік і нам ще з добрий десяток гравців треба шукати. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: