Василь Матвійків: "Ми втратили шість очок"

20 березня 18:45
Переглядів: 300
Матвійків

Директор та виконуючий обов’язки головного тренера ФК «Тернопіль» Василь Матвійків прокоментував поєдинок з ФК «Суми», який завершився внічию 2:2.

- Такі ігри не можна випускати. Грали старались, але поставлені задачі не виконали. Причини треба шукати в собі, будемо розбиратись. Було дуже багато помилок в організації гри, під час другого голу були великі розриви між лініями. Мало використовували фланги, мало ударів і прості футбольні помилки. Почали неохайно другий тайм, привезли собі гол з нуля. Це просто безвідповідальний футбол, окремих гравців.

Новачків характеризувати сидячи на лаві запасних важко, не той ракурс. Добре зіграв Захарків, який забив гол. Він і в товариських матчах забивав. Дуже багато питань до Пришнівського, зіграв відсотків на 50 свого потенціалу. Слабенько зіграв Білала, чекав від нього більшого. Функціоналки не вистачило Дорошу.

Сьогодні ми втратили шість очок. Самі собі зробили голи – пенальті і дальній удар. Не допрацювали, трагедії немає. Зробимо висновки і будемо працювати.    

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: