Василь Матвійків: "Важко грати вісім матчів за 12 днів за короткої лави запасних"

30 січня 14:30
Переглядів: 147
Матвійків

Виконувач обов’язків головного тренера ФК «Тернопіль» Василь Матвійків у експрес-коментарі клубній прес-службі проаналізував гру ФК «Тернопіль» у фінальному матчі на Меморіалі Макарова проти ковалівського «Колоса» (0:3):

– Причин нашої поразки декілька. По-перше, це втома наших футболістів, адже довелося зіграти вісім матчів за 12 днів. По-друге, як би там не було «Колос» – це одна з кращих команд першої ліги (п'яте місце – авт.). По-третє, в нас на турнірні була коротка лава запасних. На штучних полях мав місце великий травматизм, через що у нашій команді щоматчу по одному-два гравці «вилітало». А тому в фінальному поєдинку в нас, до прикладу, не було жодного центрального захисника, ряд гравців грали на уколах, Ігор Вонс ще й з температурою, а капітан Ігор Курило був дискваліфікований. І навіть за таких обставин, якби в нас було б хоча б два номінальних центральних захисники, ще б не відомо, як би завершився матч. А так ми пропустили перший гол вже на четвертій хвилині саме через цю зону. Клекот і Полянчук, які у фінальному матчі діяли в центрі оборони – не є центральними оборонцями, а змушені були грати на цій позиції від безвиході. Чому ми не привезли на турнір більше гравців, запитаєте Ви? У нас немає головного тренера, який би працював з ФК «Тернопіль» на постійній основі. Тому запрошувати нових футболістів для мене було б нонсенсом, адже кожен тренер бачить гру по-своєму. Через це власне їхали на турнір до Києва обмеженим складом.

Якщо ж говорити про гольові моменти з нашого боку, то, звичайно, їх було менше ніж у суперника, але 4-5 епізодах мали забивати. Зокрема, Сергій Полянчук головою з трьох метрів не поцілив у ворота, Тарас Червонецький мав два виходи віч-на-віч. В одному випадку воротар суперника пішов на фол останньої надії, в іншому, наш півзахисник впав, сподіваючись на пенальті, натомість арбітр порахував, що він симулював, за що отримав попередження.  

Вважаю, на даному етапі підготовки до весняної частини сезону, максимально, що могли – витягнули, фінал на Меморіалі Макарова для ФК «Тернопіль» – вагоме досягнення!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: