Василь Рац: "Пора перестати викликати в збірну гравців за старі заслуги"

27 березня 20:07
Переглядів: 121
рац

Зірковий в минулому захисник "Карпат" Василь Рац проаналізував поразку України від Хорватії (0:1) в рамках відбору ДО ЧС-2018.

"Хорватська футбольна школа одна з кращих в Європі, тому не дивно, що їх гравці виступають в провідних клубах. А наші легіонери зараз проявляють себе не кращим чином і майже не грають. Мабуть, краще поступитися місцем в складі комусь з перспективних хлопців, у яких є ігрова практика. Кажуть, що деяких беруть за старі заслуги. А які саме? Адже це не зірки, які раніше регулярно грали в ЛЧ і чогось домагалися.

Таке відчуття, що у нашої команди завдання – менше пропустити або не пропустити взагалі. Хоча, якби не стійка і Манджукіч в першому таймі після помилки Коваленко забив, думаю, гра була б зовсім іншою. Не можна так грати, аби протриматися, навіть у відбіркових матчах, що вже говорити про Мундіалі. "Барселона" теж контролює м'яч, та й не тільки вона, але по всьому полю, а не на своїй половині. Сенс володіти м'ячем 60%, якщо суперник грає гостріше і створює гольові моменти? Це якщо потрібно перепочити і змусити опонента побігати, то можна і потримати м'яч. Але контроль в основному потрібен для того, щоб створювати моменти біля чужих воріт.

Добре, що є багато молодих хлопців в збірній. Скажу більше: не потрібно зупинятися на цьому. Але на молодих далеко не заїдеш, щоб побудувати команду, потрібні досвідчені футболісти, а тепер у нас з цим проблема, оскільки вони не всі в тонусі. Доведеться потерпіти, однозначно", – сказав Рац.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: