Василь Сачко: "Не відійшли від поразки в Кубку"

13 квітня 20:41
Переглядів: 2014
сачко

Василь Сачко - про гру своєї "Ворскли" у Львові:

– Насамперед, хотів би привітати усіх з Великоднем, побажати щастя, миру, нехай Бог нас усіх береже і допомагає. Щодо гри, то в першому таймі ініціатива була більше в «Карпат», які створили кілька небезпечних моментів. У другому ми трохи перехопили ініціативу, створювали свої моменти, намагалися щось зробити біля воріт суперника. Можливо, наші гравці ще не відійшли від поразки в Кубку. Але, як на мене, це все відговори і не більше. Треба грати. Але не так як у першому таймі, так не годиться. Нічого, собаки гавкають, караван іде...

– У вас були серйозні втрати – випали обидва основні флангові оборонці. Чи вдалося їх повноцінно замінити?
– Справді, Сапай і Сімінін – це гравці основні, їхня відсутність склалася на нашій грі. Пердута і Скляр не мали достатньо ігрової практики, Скляр взагалі не є захисником. Це все були вимушені перестановки. Але я хочу сказати, що «Карпати» молодці, у них хороша молода команда, в якої є майбутнє. І тренер теж молодець, він працює в правильному напрямку.

– Для того щоб продовжити боротьбу за Лігу Європи, вам треба було сьогодні вигравати. Але гравці виглядали досить втомленими. На ваш погляд більше позначилося це у фізичному чи в моральному плані?
– Справді, треба було більше агресії. Деякі гравці цього може не зрозуміли? А може хтось вважає, що є кращим за гравців «Карпат»? Ніхто не кращий. І у мене є питання до кількох гравців, будуть висновки. На полі треба бути мужиками і показувати бійцівські якості.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: