"Василь Шуптар - вже зрілий борець і може добре відборотися"

01 вересня 08:21
Переглядів: 246
шуптар

8 вересня в Ташкенті (Узбекистан) стартує чемпіонат світу з боротьби. Головний тренер української збірної вільним стилем Руслан Савлохов висловив упевненість в тому, що нагороди світової першості наші спортсмени обов'язково завоюють. Також фахівець розповів про зміни в команді, торік на аналогічному турнірі в Будапешті завоювала у своєму виді три медалі.

Про зміни в складі після попереднього ЧС

Цей склад відрізняється від торішнього. Наш лідер - чемпіон світу Ібрагім Алдатов який привіз «золото» в минулому році - хворіє. Причому хвороба затягнулася, він погано себе почуває і майже всю підготовку пропустив. У «тяжах» віце-чемпіон світу Ален Засєєв поступився місцем Олександру Хоцянівському в очній ставці. І в категорії до 97 кг призер минулорічного чемпіонату світу Павло Олійник поступився місцем срібному призеру Олімпійських ігор Валерію Андрейцеву. Але, тим не менш, настрій у хлопців не менший, ніж торік. І, звичайно, хотілося б, щоб ми повторили той успіх.

Про шанси на медалі в Ташкенті

Загалом із восьми наших борців тільки двоє мають досвід участі в чемпіонатах світу - це Андрейцев і у вазі до 57 кг Микола Айвазян. Решта їдуть в перший раз. Психологічно буде важко, але, за великим рахунком, ми пройшли хорошу підготовку, вони в хорошій формі і готові поборотись за медалі.

У мене великі надії є на Хоцянівського, що він приїде з чемпіонату світу з медаллю. І є надія на бронзового призера чемпіонату Європи в категорії до 61 кг Васю Шуптара - тому, що він вже зрілий борець і може добре відборотися, як і на Європі. Думаю, без медалей ми не приїдемо.

Про зміну поколінь у збірній України

На сьогоднішній день Андрій Стадник вже завершив свою кар'єру. А за словами нашого доктора у Василя Федоришина, проблеми зі здоров'ям, і він десь лікується. Але оновлення йде, і у нас є дуже багато талановитої молоді. Мене, як головного тренера, це дуже тішить.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: