Василь Швед: "Мій син грає в стилі Ярмоленко і Роббена"

30 квітня 10:47
Переглядів: 126
швед

Одним з героїв 21-го туру став правий вінгер львівських «Карпат» Мар'ян Швед, який оформив дубль у ворота донецького «Олімпіка».

Цікаво, що відразу після закінчення того матчу до батька футболіста, екс-нападаючому львів'ян Василю Шведу, підійшов керманич «зелено-білих» Ігор Йовічевіч, потиснув руку і сказав: «Спасибі за сина...», - інформує газета «Команда».

"Знаєте, коли я ще захищав кольори друголігового «Техно-центру» з Рогатина, то часто брав із собою на матчі і тренування десятирічного Мар'яна, - згадує Швед-старший. - Він уважно за всім спостерігав, і оскільки моїм коником був дриблінг, а також уміння вибрати позицію біля воріт, не дивувався, що цими ж навичками опанував і Мар'ян.

Найбільш ефективно син діє на правому фланзі півзахисту, коли на швидкості зміщується в центральну зону і атакує мету. До речі, в такому стилі грають Андрій Ярмоленко і голландець Ар'єн Роббен. Але кумиром сина є Євген Коноплянка з "Дніпра". Йому подобаються гравці, які поодинці можуть вирішити долю матчу".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: