Василь Тофан - найстарший гравець чемпіонату області

24 червня 19:41
Переглядів: 381
тофан

Через кадрові проблеми "Покуття-Євромодуля" у грі проти "Кроно-Карпат" вперше у сезоні на футбольне поле вийшов тренер снятинців Василь Тофан.

Він став найстаршим гравцем поточного чемпіонату (нар. 13 лютого 1974 р.). Тофан відібрав першість серед "могикан" у іншого граючого тренера - Миколи Хомина зі "Славії" (нар. 16 вересня 1974 р.). Слід зауважити, що в заявках команд є старші тренери-гравці - Богдан Піддубрівний (ФК "Турка"), Володимир Ковалюк ("Ніка-Івано-Франківськ") та Роман Бігун (ФК "Перегінське"), однак вони на поле не виходили.

Загалом в заявках команд нараховується 33 гравці, які перетнули (або перетнуть цього року) 30-літній рубіж. Вісім з ним, щоправда, участі у матчах наразі не брали. Серед тих, хто виходив на поле, найбільше етеранів у "Славії" - одразу вісім. Тобто, кожен третій! Решта розподілилися наступним чином: "Карпати" К - 4, "Покуття-Євромодуль" - 3, "Нафтовик", "Придністров'я", "Гал-Вапно", ФК "Перегінське" і ФК "Турка" - по 2.

Обходять без ветеранів троє - "Ніка-Івано-Франківськ" (найстарший гравець 1987 р. н.), ФК "Калуш" і "Кроно-Карпати" (тут найстаршими є гравці 1985 р.н.).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: