Василь Янко знову перемагає на професійному турнірі з ММА у Китаї

04 червня 13:30
Переглядів: 113
Василь Янко

У суботу, 28 травня, в китайському місті Чженчжоу пройшов Міжнародний професійний турнір з ММА "WLF E.P.I.C. 4".

На сьогодні це - один з найпрестижніших професійних турнірів з єдиноборств у Китаї. Щоб помірятися силами, на турнір з'їхались професійні бійці з Японії, Китаю, Кореї, Австралії, Азербайджану, Росії (Дагестан) та України. Всього відбулося 24 поєдинки.

Івано-Франківськ і загалом Україну на цих змаганнях представляли двоє спортсменів - Василь Янко і Андрій Сапа.

Для Василя це був не перший бій у піднебесній, адже взимку цього року він вже отримав сенсаційну дострокову перемогу над одним з китайських топових бійців Ліджибуреном Вау на турнірі "WLF E.P.I.C. 1".

Цього разу Василю протистояв не менш досвідчений китайський боєць Джіа Цай Чанг. Як і першого разу, Василю вдалося швидко перехилити шальки терезів на свою користь і вже в першому раунді одержати дострокову перемогу задушливим прийомом над китайським спортсменом. За інформацією китайської сторони, вже найближчим часом Василю буде запропонований річний контракт на декілька поєдинків в організації "Wu Lee Fen".

Ще одним бійцем з України, що піднявся у восьмикутник, став Андрій Сапа. Не менш напружений двобій закінчився для Андрія не так успішно, як в одноклубника. Хоча Андрій і вигравав поєдинок, китайцю все ж вдалося переламати перебіг бою і провести больовий прийом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: