Ватерполісти ЛУФК – бронзові призери юнацького чемпіонату України

02 листопада 13:45
Переглядів: 159
водне поло
У Одесі 24-28 жовтня 2016р. відбувся третій, фінальний тур чемпіонату України з водного поло серед юнаків віком до 14 років.

У зв’язку з тим, що цей вік у Львівському училищі фізичної культури є селекційним, юні ватерполісти училища виступали у чемпіонаті двома командами, утворивши спільні колективи з тими дитячими осередками, з яких вони прибули на навчання: ДЮСШ №3 та «Євроспорт».

Команда «ДЮСШ №3 - УФК» отримала у Одесі 3 перемоги, два матчі заграла внічию і у підсумку набрала 21 очко, що дало їй третє місце у підсумковій турнірній таблиці.  Від переможця - ужгородського «Динамо» команда відстала лише на 1 очко. У складі команди бронзовими призерами юнацького чемпіонату України стали дев’ятикласники Федорко Захарій (на фото), Воробець РоманБулачек ВолодимирПанченяк Владислав, восьмикласники Толстіков Артем, Петрусенко Артемій, Потерейко Артур та семикласник Агаджанов Чінгіз.

Команда «Євроспорт-УФК» двічі перемагала і у трьох поєдинках зазнала поразки. В активі хлопців 10 набраних очків і 5 місце у чемпіонаті. За команду виступали дев’ятикласники Балух Ігор, Гнідь Остап, Посівнич Олег, Степанюк Віталій, Толстой Богдан,восьмикласник Самсонов Єгор та семикласник Буць Ян-Данило.

Результати ігор команди «ДЮСШ №3 - УФК» у ІІІ турі: ДЮСШ Одеса 14:8, «Динамо» Ужгород 7:7, «Євроспорт-УФК» 9:7, зб. Харківської обл. 4:4, УФК Харків 9:4.

Результати ігор команди «Євроспорт – УФК»: УФК Харків 15:7, зб. Харківської обл. 12:14, «ДЮСШ №3 - УФК» 7:9, ДЮСШ Одеса 14:7, «Динамо» Ужгород 8:10.

Підсумкове турнірне становище команд:

1. «Динамо» Ужгород 22 очки
2. Зб. Харківської обл. 22
3. «ДЮСШ №3 - УФК» Львів 21
4. ДЮСШ Одеса 12
5. «Євроспорт-УФК» Львів 10
6. УФК Харків 0
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: