Ватерполісти ЛУФК U-15 програли перший матч на турнірі в Словаччині

14 квітня 12:00
Переглядів: 74
ватерполо

У словацькому місті Новаки вчора, 14 квітня, стартував традиційний, вже 5-й за ліком міжнародний турнір з водного поло серед юнацьких команд U-15 – Меморіал Сергія Харіна. Серед восьми учасників турніру й команда Львівського училища фізичної культури, яку очолюють тренери Євген Наумчик та Олександр Богданов.

Першим суперником нашої команди були господарі турніру – ватерполісти клубу КВП «Новаки». Саме цей поєдинок відкривав змагання і це не випадково – Сергій Харін ази гри з м’ячем на воді пізнавав саме в ЛУФК, а по завершенні своїх виступів за львівське «Динамо», в складі якого він здобув дві бронзові нагороди Чемпіонату СРСР, перейшов до команди з міста Новаки і в значній мірі саме завдяки йому місцевий клуб вперше у своїй історії завоював титул чемпіона словацької Екстра-ліги, пише dynamolviv.com.

А тепер про першу гру львів’ян на цьогорічному турнірі. Розпочалася вона для наших хлопців не найкращим чином – схоже, на діях гравців ЛУФК позначилося стартове хвилювання. Вже на другій хвилині господарі відкрили рахунок, а на екваторі першого періоду ми «горіли» 0:2. Лише після цього підопічні Євгена Наумчика та Олександра Богданова вгамували емоції і почали проводити небезпечні атаки. Для того, аби відновити статус-кво у грі галичанам знадобилося менше, ніж три хвилини. На 5-й хвилині лік голам нашої команди на турнірі відкрив Ігор Якубець, а наприкінці 7-ої хвилини гри Віталій Степанюк вдруге змусив голкіпера господарів виконати неприємну процедуру: діставати круглого з сітки власних воріт – 2:2. Та все ж перша восьмихвилинка залишилася за словаками (3:2), які закинули м’яч за 11 секунд до її завершення.

Другу чверть гравці ЛУФК розпочали непогано і коли секундна стрілка добігала до кінця своє десяте коло, Роман Воробець вдруге зробив рахунок зустрічі нічийним – 3:3. Ось тут би нашим хлопцям розвинути свій успіх. На жаль, хід гри зробив різкий розворот на користь словаків, які до завершення другого періоду три свої атаки довели до взяття воріт Захарія Федорка. Водночас господарі надійно діяли і в обороні, тож на екваторі гри на табло горіли немилі нашому оку цифри – 6:3 на користь суперника.

Як не прикро, але мусимо констатувати, що неприємна для команди ЛУФК тенденція – пропускати за вісім хвилин періоду три голи – збереглася і на третю чверть матчу. У відповідь наші хлопці спромоглися лише під завісу періоду закинути два м’ячі, які на свій особистий рахунок записав Владислав Панченяк (23-тя і 24-та хвилини). У такий спосіб перед заключною чвертю ми програвали з рахунком 5:9.

Заключна восьмихвилинка стала єдиною в матчі, яку команді Євгена Наумчика та Олександра Богданова вдалося виграти. Влучними кидками у складі ЛУФК в четвертій чверті відзначилися Роман Воробець (28-а хвилина) та Ігор Балух (32-а хвилина, за 58 секунд до фінальної сирени). Але між нашими голами забили і ватерполісти команди КВП «Новаки», які і святкували у перемогу з рахунком 10:7 (3:2, 3:1, 3:2, 1:2).

Додамо, що сьогодні, 14 квітня, на команду ЛУФК чекають два матчі групового етапу. Вранці, о 10:00 за київським часом нашим суперником буде ще один клуб зі Словаччини – СКП МД «Кошице». Це буде перша гра другого ігрового дня турніру. А о 16:00 наші хлопці поміряються силами з німецьким «Байєром».

Нагадаємо, що згідно з Регламентом, по завершенні матчів у квартетах усі колективи продовжать боротьбу за нагороди турніру в іграх плей-оф, про що ми вже розповідали в попередніх матеріалах, присвячених V Меморіалу Сергія Харіна.