Ватерполісти львівського "Динамо" поступилися харківському "Слобожанцю" у першому матчі плей-офф

05 червня 13:00
Переглядів: 144
Водне поло

Ватерполісти львівського «Динамо» поступилися харківському «Слобожанцю» у першому матчі плей-офф фінальної серії до трьох перемог. Харків’яни не без фарту вирвали перемогу на останніх секундах четвертого періоду. Героєм «Слобожанця» став Олександр Абрамов, який зумів пробити Дениса Волончука після невдалого розіграшу зайвого у львівській команді. Рахунок у серії до трьох перемог став 1:0 на користь «Слобожанця». У неділю, 5 червня, команди у басейні СКА зіграють другий матч фінальної серії плей-офф.

Проти «Слобожанця» перший матч фінальної серії у Львові «динамівці» розпочали більш, ніж впевнено. Після першого періоду галичани вигравали з рахунком 4:0. Втім, не забивши п’ятий гол у відповідь львівська команда отримала серйозну відповідь від суперника у другому періоді. Гравці «Слобожанця» зуміли не тільки скороти розрив у рахунку, але й повністю зрівняти рахунок. На руку «Слобожанцю» ще й зіграла втрата у «динамівців» одного з лідерів команди Олексія Шведова. Матч для Шведова завершився на початку другого періоду, коли він отримав третє персональне вилучення.

У третьому періоді «динамівці» зуміли обіграти суперника з рахунком 2:1, однак прикрі помилки у четвертому періоді забрали у «динамівців» навіть нічию. Помилка «динамівців» при розіграші зайвого гравця на останній секундах обернулася контратакою гостей і голом Абрамова з сиреною. Денис Волончук, затьмарений сонячним промінням, не зміг виручити свою команду – «динамівці» поступилися у, як мінімум, у не програшному для себе поєдинку.