Ватерпольне "Динамо": три перемоги та перша поразка

09 лютого 09:45
Переглядів: 91
Водне поло

Три перемоги та одна поразка – такий доробок ватерполістів львівського «Динамо» на третьому турі чемпіонату України, що завершився в Одесі. Команда Ігоря Зінкевича обіграла збірну Київщини – 11:3, харківський ХПІ – 13:3 та одеську ОНМУ – 10:6, а також зазнала поразки від головного суперника у боротьбі за чемпіонство харківського «Слобожанця» - 6:9.

У центральному матчі 3 туру між «Динамо» та «Слобожанцем» не обійшлося без бійки та грубих суддівських помилок. Матч судили Віктор Клєстов з Києва та Олександр Ставертій з Одеси. Матч проти «Слобожанця» не дограли Олександр Дядюра, Віталій Свіщов, Сергій Грішин, а також був вилучений головний тренер Ігор Зінкевич.

Незважаючи на поразку від «Слобожанця» ватерполісти «Динамо» продовжують очолювати турнірну таблицю чемпіонату України.

Після 14 ігор в активі «Динамо» 39 очок з 42 можливих і підсумкове перше місце. На другому місці харківський «Слобожанець» (36 очок), а на третьому одеська ОНМА – 22 очки.

Збірна Маріуполя через фінансові проблеми знялася з чемпіонату України. Згідно регламенту чемпіонату, усі очки набрані командами у матчах проти Маріуполя, будуть анульовані. Втім, після цих змін у турнірній таблиці нічого не зміниться.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: