"Важко бути футболістом?"

21 квітня 19:49
Переглядів: 237
карпати

Якось легендарний гравець «Манчестер Юнайтед» Джордж Бест сказав: «Біль проходить, а слава триває вічно». Його влучне висловлювання точно окреслює тяжке і тернисте футбольне життя, яке до того ж часто супроводжується фізичними травмами. При чому вони, як правило, підкрадаються зовсім неочікувано...

Схожа історія трапилася з вихованцем карпатівської школи (U-11) Андрієм Шкрабою. Команда юного «лева» перебувала на міжнародному турнірі, який відбувався у Словаччині. В одному з фінальних поєдинків, в яких вирішувалася доля призових місць, Андрій в ігровому епізоді зіштовхнувся з гравцем суперника та отримав серйозне ушкодження. Пізніше лікарі констатували – перелом стегнової кістки. Повернувшись до Львова, хлопець переніс операцію та наразі продовжує лікування у Львівській обласній дитячій клініці ОХМАТДИТ. До слова, дві команди «Карпат» посіли перше та третє місце на турнірі та влітку вирушать на престижні змагання до Австрії. Кубок за перше місце, до речі, зараз прикрашає палату Андрія – команда не забула про свого гравця. 

Почувши історію про юного вихованця школи «Карпат», футболісти першої команди «зелено-білих» не змогли залишитись байдужими та вирішили зробити сюрприз Андрію, щоб розбавити його лікарняні будні. Після насиченого тренування Артем Федецький, Сергій Мякушко та Орест Лебеденко поїхали навідати карпатівця, захопивши із собою величезний пакунок із фруктами та зелено-білу футболку з автографами всієї команди.

Очі хлопця засвітились від здивування, коли у дверях лікарняної палати з’явились його карпатівські кумири, ті, на кого зараз він хоче бути схожим. Прийшовши до себе від неочікуваного візиту та приємних подарунків, Андрій згадав хто до нього прийшов в гості та засипав футболістів питаннями. Хлопець розпитував Сергія Мякушка як йому вдається так класно пробивати штрафні удари, на що півзахисник віджартовувався: «Закриваю очі і просто щосили б’ю по м’ячу»... 

А запитання «Чи важко бути футболістом?» хлопець адресував капітану Артему Федецькому, на яке отримав цікаву розповідь із футбольного життя капітана львів’ян. Наприкінці зустрічі футболісти вкотре побажали Андрію якнайшвидше одужувати та підтримувати «Карпати» вже на стадіоні. У свою чергу, хлопець пообіцяв карпатівцям шалено вболівати за них у найближчому матчі з донецьким «Олімпіком».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: