Важкоатлет Дмитро Чумак може отримати три "бронзи" ЧС-2015

27 грудня 10:30
Переглядів: 197
Дмитро Чумак

Приємна новина для українських любителів важкої атлетики прийшла з штаб-квартири Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF).

На Чемпіонаті світу 2015 року, що проходив у листопаді в Х’юстоні (США) українські майстри «залізної гри» залишилися без нагород, але після того, як допінг-проби 17-ти важкоатлетів виявилися позитивними, в підсумкові протоколи будуть внесені зміни.

Зокрема, у ваговій категорії до 94 кг на вживанні заборонених препаратів попалися відразу три штангіста – срібний призер Алмас Утєшов (Казахстан), бронзовий призер Жассулан Кидирбаєв (Казахстан) і Олександр Венскель (Білорусь), який посів четверте місце.

Шосте місце в цій ваговій категорії зайняв 25-річний українець Дмитро Чумак (на фото). У випадку, якщо у вищеназваних атлетів проба B також виявиться позитивною, а вірогідність цього складає практично 100%, то український важкоатлет стане володарем відразу трьох бронзових нагород Чемпіонату світу-2015 в Х’юстоні – в ривку і поштовху, а також у сумі двоборства.

Українським вболівальникам залишається лише дочекатися офіційного повідомлення IWF, яке затвердить остаточні результати Чемпіонату світу-2015.

Додамо, що Дмитро Чумак тренується під керівництвом Дениса Готфріда і Павла Пастуха. Спортсмен представляє місто Скадовськ Херсонської області, де він робив перші кроки у великому спорті та Хмельницьку область, де тренується в даний час.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: