Важкоатлети Львівщини – найсильніші в Україні

02 червня 20:00
Переглядів: 234
Важка атлетика

Нещодавно у місті Городок Хмельницької області завершився чемпіонат України з важкої атлетики. Чоловіча збірна команда Львівської області в результаті напруженої боротьби посіла перше загальнокомандне місце (1 077,5 очок), випередивши господарів змагань збірну Хмельниччини (870 очок), третіми виявилися важкоатлети Харківської області (848,75 очок). Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Як повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту ЛОДА Оксана Вацеба, блискуче виступив у ваговій категорії до 94 кг двадцятирічний вихованець Жидачівщини Володимир Гоза, показавши в сумі двоборства 394 кг, що перевищує норматив майстра спорту міжнародного класу на 12 кг та є новим рекордом України серед юніорів. Такий результат сприятиме потраплянню спортсмена до національної олімпійської збірної України. У ривку Володимиру підкорилася штанга вагою 179 кг, а в поштовху – 215 кг.

У ваговій категорії понад 105 кг у складі команди Львівської області беззаперечну перемогу здобув заслужений майстер спорту, учасник двох Олімпіад Ігор Шимечко. У ривку йому підкорилася вага 203 кг, а у поштовху –  227 кг. Переможна сума двоборства 430 кг забезпечила важкоатлету титул абсолютного чемпіона України. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: