Важкоатлети Львівського державного університету фізичної культури – за крок від п’єдесталу

31 травня 20:00
Переглядів: 156
Важка атлетика

На чемпіонаті України з важкої атлетики у місті Городок Хмельницької області 250 найсильніших атлети країни вели запеклу боротьбу за нагороди. Відверто не поталанило представникам Львівського державного університету фізичної культури, які зупинилися за крок від омріяного п’єдесталу пошани.

Зокрема, у ваговій категорії до 48 кг четвертою фінішувала студентка 3 курсу факультету фізичної реабілітації Ольга Заяць. У ривку нашій спортсменці підкорилася штанга вагою 51 кг, а у поштовху – 66 кг. У підсумку, поступившись бронзовій призерці змагань лише вісьмома кілограмами, Ольга фінішувала четвертою із сумою двоборства 117 кг.

Також четвертим фінішував майстер спорту України, студент факультету спорту Олег Николин у ваговій категорії до 69 кг із результатом двоборства 265 кг. У ривку Олегу вдалося зафіксувати штангу вагою 124 кг, а у поштовху – 141 кг.

У ваговій категорії до 85 кг змагався наш досвідчений майстер спорту, студент 2 курсу факультету спорту Віталій Олевич. У ривку він показав результат 150 кг, а у поштовху – 175 кг. Дуже близькими до успішних були спроби на 156 кг у ривку та 180 кг – у поштовху, які забезпечували б третє призове місце. Але, на жаль, штанга йому не підкорилася. У підсумку, четверте місце.

У складі команди Львівської області також виступали й інші студенти ЛДУФК. Зокрема, серед жінок у ваговій категорії до 53 кг Ільницька Марія (студентка 4 курсу ФС) із результатом двоборства 99 кг фінішувала дев’ятою.

У ваговій категорії до 58 кг студентка 2 курсу факультету туризму Цяпко Тетяна завершила змагання із 15-им результатом.

На 11-му місці фінішувала студентка 3 курсу факультету фізичного виховання Константинова Софія у ваговій категорії до 69 кг, зібравши у сумі двоборства 136 кг.

У жорсткій конкуренції сьомою фінішувала майстер спорту Діана Нагорнюк – студентка 2 курсу факультету спорту.

Результат нашої важкоатлетки у двоборстві 155 кг. У командному заліку збірна команда жінок Львівської області фінішувала на 12-му місці. У результаті командного заліку чоловіки Львівської області другий рік поспіль стали найсильнішими в Україні!!! Другими були господарі змагань з Хмельниччини, третіми – важкоатлети Харківської області.

Отож, вітаємо спортсменів і тренерів-викладачів кафедри АВС із вдалим виступом на чемпіонаті України!

За матеріалами: ldufk.edu.ua