Важкоатлети Тернопільщини сформували збірну області

04 березня 21:42
Переглядів: 331
важка атлетика

1 березня у місті Хоростків Гусятинського району відбувся відкритий особистий чемпіонат Тернопільської області та обласного ФСТ "Колос" з важкої атлетики серед спортсменів 1997 р.н. і молодших під девізом "Хто ти, майбутній Олімпієць?".

Учасниками турніру стали команди відділень ДЮСШ, районів та міста Тернополя. Змагалися спорстмени у таких вагових категоріях: юнаки — 41, 45, 50, 56, 62, 69, 77 та + 77 кг; дівчата – 40, 44, 48, 53, 58, 63 та + 63 кг.

Переможці та призери в особистому заліку визначилися за більшою сумою двоборства. Якщо два або більше учасників набрали однакову суму очок, перевага надається учаснику з меншою власною вагою. Переможці та призери згідно вагових категорій в особистому заліку нагороджені медалями та дипломами.

Чемпіонат проводився з метою подальшого розвитку олімпійських видів спорту в області; підбиття підсумків та аналізу роботи тренерів-викладачів ДЮСШ; відбору кандидатів до збірної області для участі у Всеукраїнських змаганнях; підвищення рівня майстерності спортсменів.

Організаторами змагань виступили управління з питань фізичної культури та спорту ОДА та обласне фізкультурно-спортивне товариство "Колос".

Перемогу у своїх вагових категоріях здобули: Марія Теодозів, Олег Дедерко, Володимир Лапук, Василь Ковальчук, Володимир Мех з Хоростківської ОДЮСШ ім. Підодвірного М. І., Анжела Мельник, Степан Бабій з Скалатської ДЮСШ «Колос» Підволочиського району, Владислав Жовковський, Олег Козюпа з Бучацької ДЮСШ, Ірина Копитко з ШВСМ, Володимир Наливайко з Тернопільської ДЮСШ — №1.

За підсумками змагань сформовано збірну команду Тернопільської області, яка візьме участь у чемпіонаті України, що відбудеться 18–21 березня 2014 року в Славутичі на Київщині.

Організаторами змагань виступили управління з питань фізичної культури та спорту ОДА та обласне фізкультурно-спортивне товариство

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: