Вболівальника ФК "Карпати" у Криму били і погрожували знищити паспорт

23 квітня 07:05
Переглядів: 888
фанати карпат

Великдень футболістам «Карпат» довелось провести у Криму. Однак, з огляду на те, яка ситуація зараз на півострові, зелено-білим було не до святкувань. Журналісти ZIKу вирушили разом із львівським вболівальниками до окупованої автономної республіки та зняли репортаж про те, як зараз підтримувати львівську команду на окупованому півострові.

Уболівальники футбольного клубу «Карпати» зізнаються, що у Сімферополі готуються до найгіршого:

«Взагалі-то, хлопці із Сімферополя обіцяли, що проведуть нас якось до стадіону, щоб ми випадково не стикнулися з їхньою «Самообороною». Однак, чесно кажучи, всі готуємося до гіршого, – вирушаючи, зізналися, фанати.

На межі між Україною та Кримом – пропускні пункти, як на справжньому кордоні, лише самі прикордонники без відповідних розпізнавальних знаків. А от російські військові у повній бойовій амуніції:

«О шостій ранку ми проїхали щось на кшталт кордону. Тут «зелені чоловічки» мають новенькі камуфляжі зовсім не українського виробництва, модернізовані автомати Калашнікова, БТРи, намети біля дороги, і російській прапори», – перокоментував автор сюжету Ростислав Ящишин.

Однак не всі львів‘яни таки змоги потрапити на гру. Декого із зелено-білих фанів не впустили російські або ж кримські прикордонники. Очевидно, що їх не було в списках, і хлопців, ледь не під дулом автомата, завернули додому.

Однак і тим, кого таки впустили на півострів, вболівати у Криму було несолодко.

«Коли я гуляла по Алушті, то спілкувалася по телефону українською мовою. Це почув хтось із перехожих. До мене підійшли троє чоловіків у камуфляжній формі, спитали: звідки я. Я сказала, що зі Львова. Вони тоді російською мовою почали питати, чому я розмовляю українською і взагалі, чи знаю, на території якої держави я зараз перебуваю. Я сказала, що в Україні і українська – моя рідна мова. Тоді вони почали мене шарпати та випадково вдарили. Один із них крикнув: «Дивіться, що ви зробили, вона вдарилась». І усі ці чоловіки чомусь швидко пішли», – розповіла уболівальниця.

Схожі випадки траплялися і з іншими львів‘янами.

«Я розмовляв українською мовою. До мене на вулиці підійшов якийсь чоловік, схопив за горло і нецензурно так спитав: «Ти що, будеш телячою мовою тут розмовляти? Ти взагалі знаєш, на території якої країни ти перебуваєш?»  Потім повели мене у відділення міліції, почали випитувати про локації «Правого сектору» у Сімферополі. Били мене і  погрожували, що порвуть паспорт, сказали, що я з Криму вже ніколи не виїду».

Тим часом перед усіма футбольними іграми на стадіонах Криму звучить гімн Російскої Федерації. Російський триколор висить на території стадіону «Таврія» у Сімферополі. Крім того, за пожежну безпеку на «Локомотиві» відповідали вже не українські, а російські еменесники.

«Дякувати Богу, уже після матчу львівські вболівальники без пригод виїхали за межі півострова та дісталися додому. На кримській стороні стоять зовсім не українці. Там, скоріш за все, якісь кавказці. Свої обличчя вони ховають під масками. Але, на щастя, переїхали, все нормально. Слава Україні!», – резюмував журналіст Ростислав Ящишин.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: