Вболівальники "Галичанки" передали дітям інтернату "Довіра" гостинці від Святого Миколая

22 грудня 18:23
Переглядів: 160
Галичанка

Вболівальники львівської гандбольної «Галичанки» передали вихованцям загальноосвітньої школи-інтернату «Довіра» гостинці від Святого Миколая.

Упродовж року фан-сектор «Галичанки» проводив на іграх чемпіонату України благодійний збір коштів для цього закладу, у якому навчаються діти з тяжкими порушеннями мовлення.

На зібрані гроші хлопці придбали подарунки – книжки, іграшки, альбоми для малювання, і, звичайно, солодощі – як же без них.

21 грудня гандбольні вболівальники не лише принесли подарунки, а й поспілкувалися та приділили таку необхідну цим діткам увагу.

Самі гандболістки «Галичанки» у цей час тренувалися, готуючись до календарних матчів чемпіонату України, тож прийти не змогли, але також подбали про діточок, передавши їм м’які іграшки.

Один з найактивніших вболівальників львівського клубу, відомий у гандбольному світі як «Просто Людина», так прокоментував цю благочинну акцію: «Ідея виникла ще минулого року, коли ми вперше зібрали подарунки. Вирішили з хлопцями зробити добру справу на Миколая, нас підтримали «галичанки». Адже ми всі колись були дітьми, тепер наш час іншим принести радість, особливо тим, хто цього позбавлений».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: