Вболівальники "Галичанки" передали дітям інтернату "Довіра" гостинці від Святого Миколая

22 грудня 18:23
Переглядів: 128
Галичанка

Вболівальники львівської гандбольної «Галичанки» передали вихованцям загальноосвітньої школи-інтернату «Довіра» гостинці від Святого Миколая.

Упродовж року фан-сектор «Галичанки» проводив на іграх чемпіонату України благодійний збір коштів для цього закладу, у якому навчаються діти з тяжкими порушеннями мовлення.

На зібрані гроші хлопці придбали подарунки – книжки, іграшки, альбоми для малювання, і, звичайно, солодощі – як же без них.

21 грудня гандбольні вболівальники не лише принесли подарунки, а й поспілкувалися та приділили таку необхідну цим діткам увагу.

Самі гандболістки «Галичанки» у цей час тренувалися, готуючись до календарних матчів чемпіонату України, тож прийти не змогли, але також подбали про діточок, передавши їм м’які іграшки.

Один з найактивніших вболівальників львівського клубу, відомий у гандбольному світі як «Просто Людина», так прокоментував цю благочинну акцію: «Ідея виникла ще минулого року, коли ми вперше зібрали подарунки. Вирішили з хлопцями зробити добру справу на Миколая, нас підтримали «галичанки». Адже ми всі колись були дітьми, тепер наш час іншим принести радість, особливо тим, хто цього позбавлений».

Автор: Наталія Васьо
За матеріалами: Галичина спортивна
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити