Вболівальники "Карпат": "Завжди Вірні" не мають права висловлювати спільну позицію фанатського руху"

14 березня 19:08
Переглядів: 234
фанати карпат

На сайті уболівальників "Карпат" з'явилося повідомлення від активних уболівальників львівського клубу стосовно звернення до президента "Руху" Григорія Козловського з проханням врятувати ФК "Карпати".

"В контексті опублікованого напередодні у більшості ЗМІ звернення т.зв. "Завжди Вірних" ми - лідери всіх активних угруповань та колективів фанатів львівських "Карпат" - вважаємо за неприпустиме далі дотримуватись мовчанки та поміркованої позиції у відношенні до публічної поведінки деяких начебто делегованих людей, котрі опираються на свою репутацію на нашій трибуні. 

В суті цього звернення фактично лежить позиція однієї людини, котра прикрилась загальним іменем нашого руху. Дана позиція не підтримується сотнями інших хлопців із середовища активних фанатів. Також, наголошуємо, що учасники однойменної громадської організації не беруть участі та не приймають жодних доленосних рішень в фанатському русі "Карпат" вже кілька років. Відтак, ці люди не мають права висловлювати загальну позицію фанатського руху львівських "Карпат". 

У зв'язку зі всім вищеописаним, просимо громадськість трактувати всі перипетії пов'язані з цією ситуацією належним чином, а саме як звернення однієї людини - Тараса Павліва, а не всього руху. 

Під даною заявою підписуються: старші фанати, LCF, Pride, GFF, Banderstadt Ultras, Green-White Ultras, Галичани, Green Legion, Fierce Crew, Autofans", - говориться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що віце-президент "Карпат" Олег Смалійчук болісно відреагував на звернення до Григорія Козловського.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: