Вболівальники не "вівці" та не "диванні експерти": різка відповідь ФК "Львів" "Карпатам"

17 вересня 20:52
Переглядів: 324
фанати карпат

У суботу, 15 вересня, львівські «Карпати» приймали вдома полтавську «Ворсклу». Сталося це через два тижні після того, як «зелено-білі» неочікувано та сенсаційно на виїзді обіграли київське «Динамо». Тож у керівництві «Карпат» очікували, що на матчі буде чимало вболівальників. Не склалося – на гру проти полтавчан прийшло трохи більше 1700 осіб. А «Карпати» програли.

Це не дуже сподобалося віце-президенту «Карпат» Олегу Смалійчуку. Після матчу він розмістив доволі гнівний пост, де назвав львівських вболівальників «вівцями» («авторський» текст збережено).

«Сама головна проблема в сучасних Карпатах – це вболівальники... Вчора, коли хлопці вийшли на гру – побачили «справжню підтримку». Аж півтори тисячі... Порахуйте скільки вміщає стадіон, відмінусуйте скільки прийшло і ви зрозумієте, скільки у Львові вівців. Вівців і справді більше, ніж справжніх вболівальників. І це в той час, коли молодим пацанам, які очима шукали вашу присутність, дійсно потрібна ваша підтримка. Знаю, що коментарів в Інтернеті більше ніж підтримуючих на стадіоні . Копати з дивану завжди легше. Така є західна Україна – вийдем з кущів, коли нам буде вигідно. Міняйте президентів, віце-президентів, генеральних директорів і тренерів, але ви завжди будете вівцями, допоки не станете вмирати за вашу віру в зелено-біле серце»,– написав Олег Смалійчук.

Наступний матч «Карпати» теж проведуть у Львові. Але для них це буде гостьовий поєдинок, адже гратимуть вони проти ФК «Львів». На сайті останнього з’явився заклик до львівських вболівальників. У тексті перераховано здобутки львівських вболівальників. Але найшлося там місце і для відповіді «одному з вітчизняних футбольних функціонерів».

«Головною рушійною силою, яка змушує усіх нас із позитивом дивитися у завтрашній день, є українські вболівальники. У першу чергу – львівські вболівальники. Не «вівці», а батько, який привів свого сина на перший футбольний матч. Не «диванні експерти», а родина, яка у повному складі прийшла на трибуни, аби підтримати своїх улюбленців на футбольному полі. Не «справжня підтримка», згадана одним з вітчизняних футбольних функціонерів, а малеча, яка із захопленням спостерігає за своїми кумирами та мріє одного разу опинитися на їхньому місці. Які б важкі часи не переживав український футбол, як би не бракувало вболівальників на стадіонах у порівнянні з останнім десятиріччям, ФК «Львів» щиро вдячний кожному прихильнику «Гри Мільйонів», який витрачає свій час, аби відвідати футбольну гру за участю «синьо-золотих левів» та стати свідком того, як хлопці до останнього б’ються за те, щоб порадувати Вас щасливими миттєвостями», – йдеться в зверненні.

Відтак матч, який відбудеться у Львові у суботу, 22 вересня, обіцяє бути справжнім дербі. І не лише на футбольному полі.

Варто зазначити, що перед цим матчем «Львів» має 9 очок та посідає 7-9 місце. «Карпати» ж набрали 8 очок та на 10 позиції.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: