Вболівальники збірної України траспортного комфорту не відчули

02 квітня 08:40
Переглядів: 308
шатл-бас автобус громадський транспорт

Матч Україна - Латвія запам'ятався вболівальникам не лише рахунком на полі, а й нелегкою дорогою додому. Обіцяні транспортні зручності для вболівальників збірної України так і не втілились у життя.

Міська влада обіцяла "особливий режим" курсування громадського транспорту після матчу Україна - Латвія: щоп'ятнадцять хвилин до першої ночі, чотири автобусні маршрути, три тролейбусні та два маршрути шатл-басів (по шість автобусів на кожному). Але, нажаль, історія про щасливу дорогу додому виявилась просто-напросто вигадкою та піаром. Насправді ж після футбольного матчу від ТЦ "King Cross" виїхало всього кілька "маршруток" та автобуси маршруту 3А.

Ось слова очевидця цього безладу: "Транспорт не курсував так, як було обіцяно. Від "Ашану" виїхало кілька маршруток, було більше 3А, які тільки в центр їхали. Ну і жодних шатл-басів не було. Логістика до "Арени Львів" вкрай погана. Якщо на матч ще плюс-мінус можна дістатись (причому робити це треба заздалегідь), то дістатись додому дуже і дуже важко. Стільки піару, а в реальності все не так..."

...А страждає простий народ. Доводилось вкотре лізти у тісні автобуси, яких було обмаль. Й справді - дуже негарно отак обіцяти траспортний комфорт, а давати людям зовсім інше. Якщо не можете дати обіцяного - не обіцяйте!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: