Вболівальниця "Карпат": "Я дуже емоційно реагую на ігри. Інколи, навіть плачу"

07 січня 12:41
Переглядів: 318
Роксолана Гошовська

Мешканка Калуша, що на Івано-Франківщині, Роксолана Гошовська розповілало чому вона вболіває за "Карпати". 

- Роксолано, розкажи нашим читачам дещо про себе...

- Я з міста Калуша, Івано-Франківської області. Навчаюся в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника в Юридичному інституті на 3 курсі. Мені 19 років.

- На переможному фото ти у шалику "Карпат". У тебе є якісь сімейні традиції вболівання за львівський клуб чи сама прийшла до цього?

- Перший чинник, чому я вболіваю за "Карпати" - це, можливо, через те, що Львів недалеко від тих місць, де живу я. А другий - це те, що ще від дитинства тато говорив про "Карпати", їздив на матчі.

- Як часто відвідуєш матчі. Сама їздиш, з друзями чи з татом?

- На матчах я буваю не так часто як цього хотілося б. Завжди їзджу з друзями ,і дуже вже мені подобається перебувати на фан-секторі.

- З чого взагалі почалось твоє захоплення футболом і коли?

- Коли почалось моє захоплення футболом і не згадаю. Але пам'ятаю, як ми шестирічними грали з дівчатами, хлопцями у футбол. І продовжувалося це десь до років 12-ти. Згодом, я почала дивитися футбол по телевізору. Ну і треба враховувати те, що мій тато і грав, і любить футбол. Це в мене напевне у крові від нього.

- Твої захоплення обмежують "Карпатами" і Україною чи є вподобання за кордоном?

- Так, в мене є вподобання і за кордоном. Це лісабонська "Бенфіка", збірна Португалії і мій улюблений футболіст Фернандо Торрес.

- Ого, чому саме "Бенфіка"?

- Напевне тому, що ще в дитинстві я мала і шапку, і рюкзак "Бенфіки". Їх мені був купив тато, бо він теж вболівав за Бенфіку, а потім тато чомусь змінив свою думку і почав вболівати за "Спортінґ", а я залишилася вірною "Бенфіці" дотепер. І коли влітку була на футболі "Спортінґ"-"Бенфіка", моя любов до "Бенфіки" тільки зміцніла. Загалом хороша команда і фанати також. Тільки шкода, що минулого сезону вони нічого не виграли, сподіваюся цього року все зміниться!

- Ух ти! Можна подетальніше дізнатись про твій виїзд на "Бенфіку"? І взагалі, чи бувала на ще якихось матчах в інших лігах Європи?

- Влітку я відпочивала у Португалії і не могла пропустити такої можливості, щоб вживу не побачити гру "Бенфіки". А ще про матчі? Ну, я ще була на грі "Ешторіл"-"Пашінг". Це була Ліга Європи. Якщо ви знаєте такі команди. Більше за кордоном на футболі я, на жаль, не була.

- Не кожна дівчина, яка їде за кордон відпочивати, буде там ще й на футбол ходити. Тобто для тебе футбол - це щось більше, ніж спосіб відпочинку і хобі?

- Напевне, так. Футбол - це така гра, яка дарує мені щастя або розчарування. Я дуже емоційно реагую на ігри. Інколи, навіть плачу. Після виграшного матчу улюбленої команди можу два дні ходити в піднесенні, і дивитися огляд матчу. Ще б розуміли мама і бабця мою любов до футболу, то було б просто чудово!

- Обізнаність у футболі використовуєш у розмовах з хлопцями?

- Використовую, але не всі це розуміють. На щастя, у мене є друзі, одногрупники серед хлопців і навіть одна подружка, з якими я можу вільно говорити про футбол. Вони вже знають мене і не дивуються. Але були і не дуже приємні моменти, тому хлопці коли бачили, що я знаю і розуміюся у футболі більше за них, почали нервуватися.

elrx-hnfcsk.jpg

- Особисто знайома з кимось із футболістів? З ким би хотіла поспілкуватись, якщо б мала таку можливість?

- На жаль, ні з ким не знайома. Поспілкуватися хотіла б з багатьма. В першу чергу, це Голодюк, Ярмоленко, Безус і, звичайно, Фернандо Торрес. Сподіваюсь, що колись матиму таку можливість.

- Не можемо не спитати, як ситуація із великим футболом на Прикарпатті... Можливо, ти як майбутній юрист і футбольний вболівальник, знаєш щось про рух в цьому напрямку?

- Як би це сумно не звучало, але в цьому напрямі все без змін погано, а подекуди навіть гірше. Франківське "Прикарпаття" не виступає... Стадіон має борги за електроенергію, а виживає за рахунок концертів (так само, як "Львів Арена"). Калуський жіночий професійний клуб "Нафтохімік" припинив своє існування, хоча минулого року виграв Кубок України.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: