Вдалий місяць Василини Кириченко

07 квітня 17:05
Переглядів: 223
Василина Кириченко

Цього тижня в іспанському містечку Касерес пройде чемпіонат Європи з боротьби самбо серед юніорів.

Львів на ньому представлятимуть студентка Львівського національного університету імені Івана Франка Василина Кириченко (її тренують заслужений тренер України Андрій Надопта і заслужений тренер України Араз Туваков) і студентка Львівського державного університету внутрішніх справ Алла Дідик (вона тренується в заслуженого тренера України Михайла Юнака). Обидві спортсменки нині посилено готуються до важливого старту. 
 
Львівські шанувальники самбо наприкінці лютого могли бачити Кириченко й Дідик на килимі під час чемпіонату України, який відбувався в манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Мін­оборони України. Саме тоді обидві спортсменки двічі зустрілися у фіналі змагань. Спершу у молодшій віковій групі (1996/97 р.н.) у ваговій категорії +75 кг Василина перемогла суперницю з рахунком 8:1. Через два дні в старшій віковій групі (1994/95 р.н) у ваговій категорії +80 кг вона знову виявилася сильнішою. Щоправда, цього разу боротьба була напруженішою, і судді зафіксували рахунок 3:1.
 
Цікаво, що вихованка СДЮСШОР №2 (директор – Віталій Латоша) Василина Кириченко, здобувши два “золота” у Львові, встигла ще з’їздити в Одесу і взяти участь у чемпіонаті України (U21) з дзюдо. Щоправда, перед самим турніром вона завітала до столиці України в Олімпійський дім, аби отримати з рук президента НОК України Сергія Бубки, міністра молоді та спорту Дмитра Булатова та першого віце-президента Федерації дзюдо України Вадима Павленка спеціальні нагороди за перемогу на чемпіонаті світу 2013 року серед кадетів. 
 
Отримавши позитивний заряд від спортивних керманичів, Кириченко чудово виступила в Одесі. Турнір, який проходив у другій половині березня, попри складну політичну ситуацію зібрав майже 500 спортсменів. Василина виявилась єдиною львів’янкою, яка спромоглася здобути нагороди чемпіонату. У ваговій категорії +75 кг, здобувши чисті перемоги у всіх сутичках, Кириченко стала чемпіонкою України. 
 
Таким чином, за неповний місяць студентка філософського (!) факультету Василина Кириченко стала триразовою чемпіонкою України з боротьби самбо і дзюдо. Тепер очікуємо приємних звісток і з Іспанії.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: