Вдалий виступ прикарпатських боксерів

19 січня 15:40
Переглядів: 185
бокс

В Івано-Франківську в міжнародному жіночому боксерському турнірі пам’яті  Валерія Дем’янова взяли участь 80 спортсменок із 20 регіонів України,  а також сім представниць Алжиру.

На цих змаганнях відзначилися і прикарпатки.

У категорії «еліта» на найвищу сходинку п’єдесталу піднялися й дві іванофранківки. У вазі 57 кг переможницею стала Ольга Трушик, а у вазі 64 кг — Іванна Лутчак. У найлегшій вазі (48) серед молоді перше місце здобула Зоряна Бойків, а серед юніорок другою була Христина Ороховська (52).

Перемога серед професіоналів  Празі (Чехія) іванофранківець Андрій Пасічник за одноголосним рішення суддів за очками переміг у поєдинку серед професіоналів за правилами кікбоксингу К-1. Андрій Пасічник — майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон Європи з таеквондо ІТФ, фіналіст Кубка світу з таеквондо ІТФ, переможець Кубка світу з кікбоксингу, переможець багатьох професійних турнірів з прокікбоксингу і таеквондо. Тепер перейшов на професійний ринг.

Андрій представляє ДЮСШ №1 ФСТ «Україна» і тренується під керівництвом заслуженого тренера України Олега Солов’я.