Вечір знайомств і знижок від львівських "Карпат"

25 липня 21:46
Переглядів: 546
карпати

Попри грандіозну зливу, що мала місце у четвер ввечері, біля зачиненого магазину-музею «Фанат» скупчилася чимала кількість уболівальників. Усі вони зібралися для того аби першими поглянути на оновлену колекцію карпатівського одягу від технічного спонсора – TM Joma. Окрім цього фанати хотіли познайомитися із Артуром Карнозою, побалакати з Михайлом Кополовцем та придбати дещо із нової продукції – протягом години це можна було зробити із 20-відсотковою знижкою.

Біля входу в магазин на уболівальників чекав спартанський вояка, розфарбований у бронзовий колір зі списом та щитом із карпатівським гербом. Професійний львівський мім вражав своєю стійкістю – цілу годину, окрім своїх військових атрибутів, він незворушно тримав вішак із новою карпатівською футболкою. З мімом фотографувалися не лише відвідувачі, але й самі футболісти, байдуже, що від величезної кількості спалахів камер у них боліли очі.

Напевно, втомилися і руки. Поки Михайло Кополовець виїжджав із заміської бази (вінгер наразі травмований, тож лікарі не відпускали його до закінчення усіх необхідних процедур), Артур Карноза під оплески уболівальників отримував з рук спортивного директора Юрія Беня футболку із номером «10». А після цього почалася робота – на спеціальних листівках Артур розписувався, фотографувався зі всіма охочими, відповідав на їхні запитання і навіть зробив кілька віртуальних привітань для тих, хто з різних причин не отримав нагоди прийти до «Фаната». Коли ж кілька сотень листівок із фото Артура закінчилися, до магазину нарешті вбіг улюбленець публіки Михайло Кополовець, який одразу ж упав в обійти уболівальників. Одягнувши класну зелену футболку Міша весело спілкувався зі своїми прихильниками, які не забували і про купівлю нової продукції.

Особливим попитом користувалися не лише ігрові футболки, але й модні дизайнерські речі, в яких можна не лише на футбол ходити. Цілу годину в «Фанаті» було гамірно та весело – йти ніхто не хотів. Артур Карноза, який спершу ніяковів від такої уваги публіки, згодом вже адаптувався і ділився з фанами своїми враженнями про Львів. Ті ж, у свою чергу, бажали новачку якомога швидше відновитися від ушкодження і вийти на футбольне поле. Ясна річ, що побачивши таку доброзичливість уболівальників, Артур зробить усе можливе, аби розпочати роботу в загальній групі. А віддані прихильники «Карпат» різних вікових груп прощалися із гравцями та поверталися до своїх справ. Хтось із них готується до поїздки в Ужгород, а хтось вже чекатиме першого домашнього матчу «левів» проти донецького «Металурга».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: