Велоспорт : Кривич, Кожушко і Бірюкова – чемпіони України з велотрекових перегонів

19 травня 13:00
Переглядів: 151
Кривич
 У Львові 12-15 травня 2016р. під час міжнародних змагань «Гран Прі Галичини» були розіграні звання чемпіонів України з велотрекових перегонів у неолімпійських видах програми серед юніорів та молоді віком до 23 років.

Чемпіоном України в індивідуальній гонці переслідування на 3км серед юніорів став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Олександр Кривич. Результат Олександра 3.28,558хв. дозволив йому підкорити норматив майстра спорту України. Майстерський норматив перевищив і однокласник Олександра Валерій Романенков, який посів 6 місце.

У скретчі (вид групової гонки) перемогу здобув студент І курсу Дмитро КожушкоОлександр Кривич фінішував другим,Романенков – п’ятим.

Серед дівчат відзначилась першокурсниця училища Юлія БірюковаЮля перемогла у груповій гонці та посіла ІІ місце у індивідуальній гонці переслідування на 2км. Срібною медаліскою у скретчі стала Діана Галик (І курс), бронзова нагорода дісталася учениці 10 класу Христині Бубняк.

Серед андерів (спортсмени віком до 23 років) студент ІІ курсу Віталій Підківка виборов «бронзу» у індивідуальній гонці переслідування на 4км та посів 4 місце у груповій гонці на 120 кіл.
За матеріалами: ufk.lviv.ua