Велоспорт : Вихованки ЛУФК Клімченко і Нагірна розіграли національну першість у омніумі

02 вересня 13:30
Переглядів: 76
Клімченко
25-28 серпня 2016 р. на Львівському велодромі СКА відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку в олімпійських видах змагань та гіті.

У найпрестижнішому виді велотрекової програми омніумі (велосипедне багатоборство) першість розіграли вихованки Львівського училища фізичної культури Тетяна Клімченко (вип. 2011 р.) та Анна Нагірна(вип. 2005р.). Чемпіонкою України стала Клімченко, яка за сумою 6 видів набрала 242 очки. У Нагірної 228 пунктів. Студентка ІІ курсу Юлія Бірюкова набрала сьому суму.

Об'єднавшись у збірну команду, Клімченко і Нагірнаперемогли у командній гонці переслідування на 4км. Другий результат у цьому виді змагань показали Бірюкова та її однокурсниця Діана Галик, також у складі збірного колективу.

Окрім того, Тетяна Клімченко виборола срібні медалі у гіті на 500м з місця та командному спринті. ІІІ місце у командному спринті посіла Нагірна.
Цьогорічна випускниця училища Христина Бубняк виборола 4 місце у командній гонці, п’яте – у кейріні та шосте – у командному спринті.

У чоловічій частині змагань слід відзначити третє місце одинадцятикласника училища, ще юніора Олександра Кривича у гіті на 1000м з місця. Переможцю Андрію Куценку зі ЛьвоваОлександр поступився лише 0,9сек.

У командній гонці переслідування на 4км цьогорічний випускник ЛУФК Роман Селіверстов та студент ІІІ курсу Віталій Підківка у складі збірної команди посіли ІІ місце. Четвертими тут фінішували Олександр Кривич та його однокласник Валерій Романенков. Також 4 місце у чоловічому омніумі посів Підківка.
За матеріалами: ufk.lviv.ua