Велосипедист Тарас Шевчук – срібний і бронзовий призер чемпіонату України

07 липня 14:17
Переглядів: 150
Тарас Шевчук

Впродовж трьох днів на Київщині тривав Чемпіонат України з велоспорту на шосе. Проходили змагання у всіх вікових групах.

Серед юніорів тернопільський велосипедист Тарас Шевчук (на фото) посів третє місце в індивідуальній гонці з роздільним стартом на 29,8 км з результатом 40 хвилин 53 сек. Його колега по команді Владислав Щербань в цій же гонці був восьмим з результатом 41 хвилин 42 сек. Також Тарас Шевчук завоював срібну нагороду у груповій гонці на дистанції 35 км.

Серед чоловіків до 23 років в індивідуальній гонці на 37 км з результатом 57 хвилин 56 секунд ще один тернополянини Іван Хомів посів десяте місце.

Всі спортсмени представляють обласну ШВСМ, тренери Володимир Павелко та Роман Зеньо.

Додамо, що за підсумками цього чемпіонату Тарас Шевчук стане учасником чемпіонату Європи з велоспорту на шосе серед юніорів, який в серпні відбудеться в Естонії.