Велосипедист з Тернополя успішно виступив у Польщі

09 червня 20:30
Переглядів: 172
Тарас Шевчук

З 1 по 6 червня 2015 м. Замость (Польща) проводились уже традиційні 59 міжнародні велосипедні перегони Українсько-Польської дружби.

В складі збірної національної команди України виступив майстер спорту України міжнародного класу, студент Тернопільського національного економічного університету Тарас Шевчук, також в змаганнях виступили тернополянин Хомів Іван, теж студент ТНЕУ та Щербань Владислав — студент Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя.

В змаганнях прийняло участь 7 українських та 10 польських команд із загальною кількістю 75 учасників у категорії до 23 років. Кожен день спортсмени долали більше сотні кілометрів і після останнього фінішу на лічильнику у велосипедистів набігло 645 км, які вони подолали з середньою швидкістю 43 км за години. Тож гонка виявилась далеко не легкою. Боротьба за перемогу була не передбачуваною, кожного дня на дистанції утворювались відриви, але жодного разу їм не вдавалось успішно завершити етап. Основну роль в перегонах відіграла індивідуальна гонка на час, яка вивила в лідери українця Падуна Марка, досить успішно проїхав і наш Тарас Шевчук і закріпився на 4 позиції.

Напружена ситуація в загальнокомандному та особистому заліку трималась до останнього дня. Ще неодноразово українці, в тому числі і студент ТНЕУ Тарас Шевчук, відмічались на проміжних та горних фінішах, але в підсумку груповий спринт шостого етапу не зміг нічого змінити в фінальному протоколі.

В загальному особистому заліку перемогу здобув українець Марк Падун, Тарас Шевчук посів 5 місце. В загальнокомандному заліку збірна команда України стала третьою поступившись польським велосипедистам із KS Pogoń Mostostal Puławy та команді Kyiv Capital Racing.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: