Велика турнірна таблиця чемпіонатів України (1993-2014)

21 червня 09:52
Переглядів: 193
Кардаш енергія ураган

По завершенні 21-го чемпіонату України серед команд Екстра-ліги (раніше – Вищої ліги) були внесені відповідні зміни до зведеної турнірної таблиці.

Зважаючи на малу кількість команд елітного дивізіону та зменшення ігор серії плей-офф, у верхній частині рейтингу не відбулося особливих змін. Зокрема, срібний призер та чотириразовий володар національного Кубку – львівська«Енергія» – і надалі перебуває на четвертому місці, а сходинкою нижче знаходиться переможець регулярного чемпіонату «Єнакієвець».

Бронзовий призер Екстра-ліги – івано-франківський «Ураган», у порівнянні з попереднім сезоном піднявся ще на одне місце догори і тепер посідає шостий рядок. А дворазовий чемпіон України – харківський «Локомотив» (9) нарешті увійшов до десятки кращих команд, додавши у зведеному рейтингу одразу дві позиції.

На одну сходинку в порівнянні з минулим роком піднялася луганська «ЛТК» (13), а от рівненський «Кардинал-Рівне» як і був, так і залишився на 21-му місці. Натомість найбільшого прогресу за минулий сезон добився аутсайдер Екстра-ліги – хмельницький «Спортлідер+» (53), який залишив самий низ великої турнірної таблиці, піднявшись на три сходинки.

- очки, набрані командами, перераховані за новою системою – 3 бали за перемогу

Правонаступність
Надія-Запоріжкокс = Запоріжкокс
Случ = МФК Рівне
Універ-Харків = Універ-Локо = Універ-ЕХО = ФК Харків = ЕХО-Еталон = ЕХО
Колос = Сумигаз
Укрсплав = МФК Шахтар
Донбас = Донбас ЮМС = Шахтар = Шахтар ВАВК
Кий-Політехнік = Кий
Корпія = Корпія-Політех
Універ-Автомар = СумДУ
Кардинал = Кардинал-Рівне

Примітки:
- про правонаступництва інших команд інформація відсутня;
- виділено нині існуючі команди вищої ліги;
- команда «Київ-Уніспорт» виділена окремим рядком. Раніше клуб носив назви «Кий-Слід», «Кий», «Кий-Політехнік», «Корпія-Політех», але не всі роки команда належала одному і тому ж власникові;

* - чемпіони України різних років і кількість титулів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: