Велика турнірна таблиця чемпіонатів України (1993 - 2017)

26 червня 15:08
Переглядів: 1077
Ураган Енергія

По завершенні 24-го за ліком Чемпіонату України серед команд Екстра-ліги (раніше - Вищої ліги) були внесені відповідні зміни до зведеної турнірної таблиці. У верхній частині рейтингу відбулися кільках змін. Віце-чемпіон країни 2016/17 рр. - львівська "Енергія" - нарешті потіснила з другої позиції столичний "Інтеркас", а вже наступного сезону "зелено-білі" цілком можуть обійти і найтитулованіший український футзалний клуб - донецький "Шахтар".

Бронзовий призер і володар національного Кубка - харківський "Локомотив" - у порівнянні з попереднім сезоном піднявся на одну сходинку (7), обійшовши запорізький "Запоріжкокс". У десятці кращих також перебувають івано-франківський "Ураган" (6) та об'єднана команда "ЛТК-ІнБев-НПУ" (10), які, щоправда, залишились на "своїх" місцях у зведеному рейтингу.

Одну позицію додав "Кардинал-Рівне", який піднявся на 18-е місце. "Плюс 6" у порівнянні з минулим сезоном показав хмельницький "Сокіл" - наразі цей клуб піднявся 25-у сходинку, а "Титан-Зоря" з Покровського "стрибнула" одразу на дев'ять позицій догори - 37-е місце великої турнірної таблиці.

А найбільшого прогресу не лише за минулий сезон, а й за останні 5 років продемонстрував новоспечений чемпіон України - херсонський "Продексім", який зумів додати у рейтингу рекордні 15 (!) позицій і всього за два сезони в еліті піднявся вже на 32-е місце!

Дебютанти Екстра-ліги - київський "ХІТ", який став переможцем регулярного чемпіонату, але в підсумку залишився без нагород. 

- очки, набрані командами, перераховані за новою системою - 3 бали за перемогу. 

Правонаступність
"Надія-Запоріжкокс" = "Запоріжкокс"
"Случ" = МФК "Рівне"
"Універ-Харків" = "Універ-Локо" = "Універ-ЕХО" = ФК "Харків" = "ЕХО-Еталон" = "ЕХО"
"Колос" = "Сумигаз"
"Укрсплав" = МФК "Шахтар"
"Донбас" = "Донбас ЮМС" = "Янус-Донбас" = "Шахтар ВАВК" = "Шахтар"
"Слід" = "Кий-Слід" = "Кий" = "Кий-Політехнік" = "Київ-Уніспорт"
"Корпія" = "Корпія-Політех"
"Універ-Автомар" = "СумДУ"
"Кардинал" = "Кардинал-Рівне"
"ЛТК" = "ЛТК/ІнБев/НПУ"
"Спортлідер+" = "Сокіл"

Примітки:

- про правонаступництва інших команд інформація відсутня;
- виділено нині існуючі команди Екстра-ліги (Вищої ліги).

* - чемпіони України різних років і кількість титулів.знаходиться на 45-й сходинці, а "Юні-Ламан" з Чорноморська перебуває на самому низу великої турнірної таблиці чемпіонатів України.

За матеріалами офіційного сайту НФК "Ураган" (Івано-Франківськ)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: