"Верховина" - чемпіон Івано-Франківської області з волейболу

12 квітня 10:00
Переглядів: 113
Волейбол

Цих вихідних, 9 і 10 квітня, в Калуші відбулися матчі другого завершального фінального туру чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу серед чоловічих команд першої ліги сезону 2015-2016 років.

І в гостях, на майданчику ФСК "Нафтохімік", найбільше всіх очок в поєдинках з суперниками набрала команда "Верховина", дебют якої в турнірі виявився напрочуд успішним. Волейболісти з гуцульського селища здобули золоті нагороди обласного чемпіонату.

Чемпіонське звання вони забезпечили собі уже за результатами першого дня фінального туру в Калуші. Команда "Верховина" спочатку прогнозовано перемогла івано-франківську "Галичину" з рахунком 3:0 (25:18, 25:21, 25:20), а в другому матчі обіграла свого головного конкурента в боротьбі за золоті медалі – команду ФСК "Нафтохімік" (Калуш) з рахунком 3:1 (19:25, 25:23, 25:20, 25:20).

Натомість господарі майданчика значно ускладнили своє турнірне становище, поступившись у першому матчі команді "Кутище" з Тлумаччини з рахунком 2:3, яка також обіграла івано-франківську "Галичину" (3:0) і таким чином піднялася на друге місце, опустивши на третє калуську команду.

В активі останньої перед другим ігровим днем було 9 очок, а в команди "Кутище" – 10 очок. Тож деякі калуські уболівальники вже не хотіли вірити в те, що команда "Верховина" з своїми 17 очками, яка достроково стала чемпіоном області, не захоче в наступному матчі з командою "Кутище" просто "подарувати" три чи два очки суперникові, якому вони конче потрібні, щоб посісти друге місце. Однак верховинці, хоча й не особливо "виклалися" в цій грі, але таки перемогли волейболістів з Тлумаччини з рахунком 3:2 (18;25, 25:12, 18:25, 25:23, 15:9).

А ось команда ФСК "Нафтохімік", як і очікувалося, у матчі з івано-франківською "Галичиною" свої три очки здобула, перемігши її з рахунком 3:0. Тож срібні нагороди чемпіонату області дісталися калуським волейболістам.

Що ж до "Галичини", то вона "фінальному квартеті" виявилася найслабшою командою, не набравши у шести зіграних матчах жодного очка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: