Вероніка Сенюх – чемпіонка Європи з ушу

19 травня 12:36
Переглядів: 180
УШУ таолу

Збірна України сенсаційно завершила свій виступ на чемпіонаті Європи серед дорослих та юніорів з ушу, що 13 травня завершився в Бухаресті (Румунія).

Українські спортсмени серед, яких було двоє представників Львівщини (м. Дрогобич) Вероніка Сенюх та Андрій Фегецин за 4 дні змагань зуміли вибороти 39 золотих медалей, 36 срібних, 31 бронзову та посісти друге загальнокомандне місце серед 32 країн-учасниць.

На дебютному для себе чемпіонаті Європи Вероніка в боротьбі, не лише зі своїми візаві з інших національних збірних, але і у протистоянні з судівським корпусом виборола абсолютну перемогу піднявшись на найвищу сходинку Європейського пядесталу, в змагальній категорії "таолу", розділ "Кулак" (чан і нань цюань) та «бронзову» нагороду в розділі "Довга зброя" у цій же змаганльній дисципліні, щоправда серед юніорів  Андрій Фегецин виборов  "бронзу"