Вертеп фанатів "Карпат" відвідав дит.будинок

09 січня 19:01
Переглядів: 125
вертеп

"Добрий Вечір, Тобі, Пане Господарю!" - саме з цієї колядки розпочали свою театралізовану виставу молоді фани "Карпат", які вертепом і з подарунками завітали до дитячого будинку, що у Львові по вулиці Таджицькій.

 Впродовж виступу, близько 50-ти дітей разом з своїми вихователями, стали активними учасниками дійства, виконуючи разом з фанами колядки та допомагаючи Царям проганяти Мошка з Чортом.

 Щоправда, ближче до кінця виступу вертепу, малечі довелось подружитись і з Жидом, і з Чортом - коли останні наповнили капелюхи солодощами та пішли роздавати дітям.

 А фінальним акордом стала коляда "Бог ся раждає!" від самих дітей. Не обійшлося без подарунків. Дякуємо працівникам Львівського Комплексного Науково-Дослідного Центру УкрНДІгаз, які відгукнулися на нашу новину з проханням допомогти в придбанні рушничків для малечі. Всі витрати на придбання рушників, працівники даного центру взяли на себе. Окрім цього, закупили для малечі солодощі.

 Час сплинув цікаво, весело і на жаль швидко. То ж вболівальники "Карпат" вже обдумують над новим візитом в один з сиротинців. Адже маємо на меті робити добре діло хоча б раз на місяць.

Хто хоче безпосередньо долучитись до соціального проекту "Допоможи Дітям", звертайтесь у новостворену групу vk.com/club47605420.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: