Весільні агенції готуються освоювати "Арену Львів"

20 жовтня 23:02
Переглядів: 518
арена львів

Нове керівництво «Арени Львів» на чолі з Денисом Ринським готується приймати на стадіоні різні комерційні заходи, зокрема, корпоративи та весілля. Умови та ціни щодо проведення заходів зовсім скоро обіцяють розмістити на сайті арени.

«Ми вже навели контакти з весільними агенціями і зовсім скоро опублікуємо перелік послуг. На стадіоні є дуже красиві і великі зали, які дозволять прийняти захід навіть більше, ніж на 500 людей. У нас є все – приміщення, паркінг, ліфт, сегрегація на зони, місце, аби поставити сцену для музикантів. Наскільки я знаю, за час функціонування «Арени Львів» тут провели від сили два весілля», - розповів директор стадіону Денис Ринський.

Під час проведення Дня відкритих дверей керівництво арени озвучило суму оренди залу на годину, яка становить 1 294 грн.

«Це базова собівартість, скільки коштує година оренди стадіону для різних подій. Однак варто враховувати, що ціни коливаються, залежно від того, які заходи наші замовники планують провести на стадіоні. Ми відкриті до співпраці і скажу, що наші ціни дуже привабливі на ринку оренди великих приміщень», - додав директор арени.

Нагадаємо, що після завершення матчів Євро-2012 керівники стадіону теж пропонували влаштовувати весілля на «Арені Львів», однак справа не пішла.

До слова, заклад здатен розмістити півтори тисячі гостей, а фуршетний стіл можуть накрити на 600 осіб. Площа VIP-закладу – 1700 квадратних метрів. Ресторан розрахований не лише для весіль, а й для масштабних корпоративів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: