Веслування на байдарках і каное : Брати Тарновські. Нова генерація стукає у двері

02 червня 16:00
Переглядів: 173
Брати Тарновські

ІІ етап Кубка світу-2016 з веслування на байдарках і каное був надзвичайно вдалим для братів Сергія і Олега Тарновських, які є вихованцями Львівської школи веслування і у свій час навчалися у Львівському училищі фізичної культури. Сергій і Олег покидають чеські Рачіце, де проходили змагання, з двома золотими, срібною та бронзовою медалями.

… Ці імена треба запам’ятати. Тарновські не залишили надто багато для своїх опонентів у канойних номерах програми. У неділю, останній день змагань, після перемоги на олімпійській дистанції 1000м у каное-двійці над німецьким дуетом Себастьяном Бренделем та Яном Вандраєм брати тут же пересіли у одномісні човни і буквально за півгодини вибороли «золото» та «бронзу» у каное-одиночці на 500м.

«Це велика радість перемагати у одному човні з братом, - поділився враженнями Сергій Тарновський, - нас в каное двоє, але повинні бути як одне ціле. Вперше ми пробували двомісне каное у 2014 році, але не пішло надто добре, тому зробили на рік перерву. А цього сезону маємо найкращий результат у нашому житті. Це надзвичайно захоплююче»
Сергію Тарновському лише вісімнадцять, але він вже досягнув багато чого. Сергій – переможець юнацької олімпіади-2014, фінішував третім у каное-одиночці на 1000м на минулорічному чемпіонаті світу у Мілані, а вже цього року двічі був другим на перших двох етапах Світового кубка і продовжує потрохи підпирати визнаного авторитета останніх років Себастьяна Бренделя, щоразу скорочуючи розрив між ними.

«Я вважаю, що тренуюся, як і всі, - говорить Сергій, - але може маю інший тип тіла, який дозволяє мені досягати більшого».

… От тільки прикро, що обидвоє братів сьогодні приносять славу сусідній Молдові.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: