Веслування на байдарках і каное : Коваль, Сторожук і Шеметило серед юніорів треті

30 травня 15:07
Переглядів: 186
веслування

У м. Дніпропетровську у програмі молодіжного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное звання найсильніших розіграли і юніори 1996-1997р.р.н.

У перегонах на байдарках-двійках на дистанцію 200м бронзовими призерками юніорської першості стали учениці Львівського училища фізичної культури Оксана Сторожук та Софія Коваль (на фото). Окрім того, дівчата ще двічі приходили на фініш четвертими – у байдарці-двійці на 1000м та байдарці-четвірці на 500м. У байдарці-четвірці Оксані і Софії асистували Катерина Лобозінська та Ольга Шостак.

У змаганнях серед юніорів двічі на п’єдестал пошани піднімався минулорічний випускник училища Андрій Корець. Андрій посів ІІ місце у каное-двійці на 200м та ІІІ місце у каное-четвірці на 1000м. У каное-четвірці бронзовим призером разом з Андрієм став студент І курсу Олександр Шеметило. Окрім того, Олександр фінішував п’ятим у каное-одиночці на 1000м.

Заслуговує на увагу і виступ десятикласників Тараса Мазовського та Сергія Нагорного. Хлопці, ще юнаки за віком, двічі приходили на фініш п’ятими у заїздах каное-двійок на 200м та каное-четвірок на 1000м.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: