Веслування на байдарках і каное : Віталій Вергелес – переможець ІІ етапу Кубка світу, у Міщука – "бронза"

01 червня 10:30
Переглядів: 145
Веслування
У національному олімпійському центрі водних видів спорту «Рачіце», що в півгодини їзди від чеської столиці, 27-29 травня 2016р. відбувся ІІ етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное.

У перегонах на каное-четвірках на дистанцію 200м переможцем став український екіпаж у складі вихованця Львівського училища фізичної культури Віталія Вергелеса, одесця Дениса Коваленката полтавчан Дениса Камерилова і Едуарда Шеметила. Українці подолали веслувальний спринт за 34,978 сек і на 0,278 сек випередили команду Канади. ІІІ місце і бронзові медалі в активі чеських веслярів.

Свою другу нагороду на цих змаганнях, на цей раз бронзову,Вергелес і Камерилов здобули у каное-двійці на 200м.

Але вся увага вітчизняних фахівців веслування була прикута до фінального заїзду каное-двійок на 1000м, де у боротьбі за місце у олімпійській збірній зійшлися два українські дуети у складі минулорічного випускника училища Тараса Міщука і хмельничанина Дмитра Янчука та волинян Андрія Рибачука і Юрія Вандюка.

Боротьба вийшла надзвичайно напруженою. На позначці 205м у обидвох екіпажів одинаковий час – 54,103 сек. Але на половині дистанції Янчук/Міщук уже попереду майже на дві секунди. На позначці 750м Янчук/Міщук виходять у лідери перегонів і їхня перевага над Рибачуком/Вандюком досягає трьох секунд. На фініші волиняни докладають надзусилля, щоб переломити хід гонки, але скорочують відставання лише до 1,5 сек. У підсумку Янчук/Міщук посіли ІІІ місце, Рибачук/Вандюк фінішували четвертими. Отож, як і у Дуйсбурзі тиждень тому, перевага у відборі за Янчуком і Міщуком.

А перемогу у цьому виді програми здобули вихованці львівської школи веслування брати Олег і Сергій Тарновські, які сьогодні представляють Молдову. Обидва у свій час також навчалися і вдосконалювали свою майстерність у Львівському УФК.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: