Веслярі Львівщини успішно виступили в чемпіонаті Європи з веслування на човнах "Дракон"

08 серпня 10:30
Переглядів: 186
Веслування

Нещодавно в італійській столиці Римі завершився чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» серед юніорів, юнаків та дорослих. У змаганнях взяли участь збірні команди 17 країн Європи.

Представники національної збірної команди України 20 разів піднімалися на п’єдестал пошани у різних вікових та змагальних категоріях, виборовши 12 комплектів золотих (із них 10 вибороли дорослі та 2 юнаки), 6 комплектів срібних (із них 5 дорослі та 1 юнаки) та 2 комплекти (дорослі) бронзових медалей.

Вперше за всю історію континентальних змагань з веслування на човнах «Дракон» українська збірна стала абсолютним чемпіоном та здобула Кубок націй-2016, на якому вперше буде викарбовано нового володаря перехідного Кубка – Україну!

Друге місце посіла збірна Угорщини – 6 золотих, 2 срібних та 4 бронзових комплектів медалей, на третій сходинці опинилася команда Німеччини - 4 золотих, 2 срібних та 5 бронзових комплектів медалей.

Однією із найяскравіших на чемпіонаті була гонка у форматі Standard boat (Д-22)– прем’єр (оpen) на дистанції 200 метрів де українські спортсмени вибороли перше місце з розривом у 3,3 секунди від спортсменів Німеччини, що для дистанції на 200 метрів є рекордом.

Жіночий склад національної збірної стали абсолютними чемпіонками Європи з веслування на човнах «Дракон», виборовши перші місця у всіх дистанціях 200, 500 та 2000 метрів.

Вагомий внесок у перемогу збірної команди України внесли й 19 веслярів Львівщини – представники СК «Отаман», серед яких: