Веслярі Львівщини успішно виступили в чемпіонаті Європи з веслування на човнах "Дракон"

08 серпня 10:30
Переглядів: 238
Веслування

Нещодавно в італійській столиці Римі завершився чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» серед юніорів, юнаків та дорослих. У змаганнях взяли участь збірні команди 17 країн Європи.

Представники національної збірної команди України 20 разів піднімалися на п’єдестал пошани у різних вікових та змагальних категоріях, виборовши 12 комплектів золотих (із них 10 вибороли дорослі та 2 юнаки), 6 комплектів срібних (із них 5 дорослі та 1 юнаки) та 2 комплекти (дорослі) бронзових медалей.

Вперше за всю історію континентальних змагань з веслування на човнах «Дракон» українська збірна стала абсолютним чемпіоном та здобула Кубок націй-2016, на якому вперше буде викарбовано нового володаря перехідного Кубка – Україну!

Друге місце посіла збірна Угорщини – 6 золотих, 2 срібних та 4 бронзових комплектів медалей, на третій сходинці опинилася команда Німеччини - 4 золотих, 2 срібних та 5 бронзових комплектів медалей.

Однією із найяскравіших на чемпіонаті була гонка у форматі Standard boat (Д-22)– прем’єр (оpen) на дистанції 200 метрів де українські спортсмени вибороли перше місце з розривом у 3,3 секунди від спортсменів Німеччини, що для дистанції на 200 метрів є рекордом.

Жіночий склад національної збірної стали абсолютними чемпіонками Європи з веслування на човнах «Дракон», виборовши перші місця у всіх дистанціях 200, 500 та 2000 метрів.

Вагомий внесок у перемогу збірної команди України внесли й 19 веслярів Львівщини – представники СК «Отаман», серед яких:

1. Вергелес Віталій

2. Бородулько Володимир

3. Корець Андрій

4. Маслюк Андрій

5. Качмар Павло

6. Скариш Володимир

7. Свиридюк Віктор

8. Білінський Ростислав

9. Баландін Артем

10. Камерилов Денис

11. Шеметило Едуард

12. Троцюк Володимир

13. Гаврілейко Ігор

14. Львов Станіслав

15. Копитко Юрій

16. Думич Юрій

17. Бундз Роман

18. Пилипів Оксана

19. Кузів Ольга

Також на цьому чемпіонаті Європи проводилися заїзди серед ветеранів спорту, де збірна команда України здобули для нашої держави 9 золотих, 4 срібних комплектів нагород, а також одну “бронзу”.

8 представників Львівського СК «Отаман» взяли участь у цих заїздах, зокрема :

  1. Дмитришин Роман
  2. Ковтун Анатолій
  3. Міщенко Андрій
  4. Василів Петро
  5. Гук Володимир
  6. Струтинський Олександр
  7. Романюк Григорій
  8. Бучковський Андрій

Вітаємо веслярів Львівщини з успіхом на європейській арені в човнах «Дракон»! 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: