Ветеран АТО: "Динамо" і "Карпати" – серйозні подразники для бойовиків"

16 червня 12:00
Переглядів: 311
ато

Ветеран АТО і журналіст Олександр Монзолевський пояснив, у чому полягає небезпека проведення матчів УПЛ в Маріуполі.

"Андрій Павелко зустрівся "на нулі" з бійцями АТО, ті попросили, щоб президент ФФУ проконтролював, аби "деякі команди грали в Маріуполі...". Скажу і я своїх кілька слів про Динамо, Карпати та Маріуполь.

Гугл на допомогу, пошукові слова – Динамо і АТО: Динамівці провідали поранених атовців, Динамо зробило подарунок танковій бригаді, "Динамо" передало гуманітарну допомогу бійцям в АТО та, зрештою, Динамо грає у футболках з українським орнаментом, плюс Динамо – європейський бренд. Які ще потрібно мати подразники для дебілів з "ДНР"? Про Карпати я взагалі мовчу, у них резервна форма – червоно-чорна, кольорів прапору УПА, але нині цей прапор асоціюється здебільшого з Правим сектором. Вгадайте, кого найбільше ненавидять сєпари з "ЛДНР"?

До чого я це все? Гарантувати безпеку проведення футбольних матчів у славному місті Маріуполь не може ніхто! Ні ЗСУ, ні МВС, ні адміністрація міста та області, більше того, не зміг би гарантувати ні Путін, ні Захарченко. Практично впевнений, що те ж керівництво "ДНР" не надасть наказу обстріляти стадіон в Маріуполі, але ніхто не знає, що коїться в і так "простреленій" голові командира "градівського" розрахунку сєпара, якому раптом захочеться бахнути півпакета "по укропам".

Я вже не кажу про можливі провокації в самому місті, про безпеку вболівальників і т.д.

Я на 100 відсотків впевнений, що українські футболісти і Динамо, і Карпат поїхали б в Маріуполь – це наша земля і тут нема жодних сумнівів. А як пояснити "легіонерам", що їм теж треба було б ризикнути?

Коротше, ніхто гарантувати безпеки не може, а відповідно ніхто і не має морального права змушувати до того, щоб грати там де можлива небезпека. Був би я футболістом Динамо – я б поїхав, а якщо умовний Антунеш не хоче – його законне право", – написав Монзолевський у фейсбуці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: