Ветеран "Карпат" Ігор Кульчицький: "Приємно, що робиться ставка на своїх"

28 липня 19:40
Переглядів: 126
кульчицький

Ветеран «Карпат», володар Кубка СРСР, Ігор Кульчицький постійно переймався долею команди. Він часто наголошував на тому, що нову славу «Карпатам» принесуть лише місцеві вихованці. Після матчу проти ужгородської «Говерли» пан Ігор поділився своїми думками.

«Мені дуже приємно бачити велику кількість місцевих вихованців в основному складі «Карпат». Вони грали у старті – це наше майбутнє. Так і має бути. Я завжди говорив, що легіонери не принесуть «Карпатам» успіху. Лише наші хлопці, якщо будуть над собою працювати і старатися, зможуть добитися великих успіхів. Може не відразу, але за 2-3 роки вони стануть хорошими футболістами. Я дуже радий, що клуб зробив ставку на українців, на своїх вихованців. Коли ми вигравали Кубок, то у нашому складі також були практично усі свої...».  

«Я не можу сказати, що хтось в Ужгороді вирізнявся. Уся команда працювала на результат, віддавалася грі. На полі справді була команда. Може не все вдавалося, але старання було відчутне. Перемогти не вдалося, хоч «Карпати» мали для цього все необхідне. У молодої команди ще наразі нема того досвіду, який дозволив би втримати позитивний результат, але з часом він прийде. Лише за умови, коли футболісти будуть старанно і натхненно працювати над собою» – підсумував Ігор Кульчицький.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: