Ветеранська збірна України зіграла проти викладачів ТНЕУ

28 жовтня 16:30
Переглядів: 223
Ветерани ТНЕУ

Національна збірна команда України серед ветеранів узяла участь у святкуванні 50-річчя Тернопільського національного економічного університету, зігравши товариський матч із командою викладачів навчального закладу.

Гра відбулася на Міському стадіоні Тернополя й, незважаючи на дощову погоду, зібрала близько тисячі глядачів.

До свого піввікового ювілею ТНЕУ підійшов, будучи одним із провідних вищих навчальних закладів країни у своєму напрямку. Зараз у ньому навчаються понад 11 тисяч студентів, випускники затребувані на ринку праці. Весь тиждень у ТНЕУ святкували ювілей, приїхало безліч делегацій із різних куточків України та 16 країн світу. Футбольний матч із найкращими футболістами України минулих років став однією з родзинок святкових заходів.

До Тернополя приїхали відомі на всю Україну й далеко за її межами футболісти, більшість із яких свої найкращі роки кар'єри провели в «Динамо» – Мирон Маркевич, Віктор Мороз, Сергій Нагорняк, Василь Рац, Іван Яремчук, Едуард Цихмейструк, Сергій Кузнецов, Володимир Єзерський, Сергій Беженар, Віталій Самойлов, Всеволод Романенко, Андрій Оксимець та інші. Очолив команду Володимир Лозинський.

Перед початком зустрічі віце-президент ФФУ Василь Орлецький від імені всієї футбольної громадськості України привітав ТНЕУ з ювілеєм, вручивши його ректору Андрію Крисоватому, провідним викладачам та студентам пам'ятні грамоти від ФФУ. А куратор ветеранської збірної Олег Собуцький від гравців команди та ТОВ «Агробізнес», як одного з організаторів зустрічі, – запашний коровай.

Сам футбольний матч порадував глядачів великою кількістю небезпечних моментів та шістьма забитими м'ячами. У підсумку – 4:2, перемогла збірна України. У «зірок» футболу відзначилися Цихмейструк, Собуцький, Маркевич та Мороз. У складі «економістів» один із двох м'ячів на рахунку професора Юрія Щербяка.

Після завершення матчу ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий щиро подякував ветеранській збірній за увагу та підтримку освіти в Україні. А команда найкращих гравців країни минулих років продовжує турне містами України, популяризуючи футбол та даруючи вболівальникам радість зустрічі з кумирами минулих років.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: