Ветеранський кубок Лановеччини здобула команда з Хмельниччини

14 листопада 21:25
Переглядів: 369
мяч

9 листопада відбувся кубок Лановецького району з міні-футболу серед ветеранів (вік гравців 35 років і старші). 6 колективів були розбиті на дві групи. Кубок здобула команда Святець з… Хмельниччини.

Для статистів подаємо всі результати ігор. Група "А":Обрій Ланівці - ФК Краснолука 1:1, ФК Краснолука - Нива Борщівка 2:2, Нива Борщівка - Обрій Ланівці 1:1. Група "В": ФК Святець Теофіпольського району - Дніпро Печірна 2:0, Дніпро Печірна - Газовик Ланівці 2:2, Газовик Ланівці - ФК Святець 3:4.

Для визначення переможця в групі "А" пробивалися пенальті: ФК Краснолука переміг Ниву з Борщівки з рахунком 3:2. Отож, у фіналі зустрілися гості з Хмельниччини та ФК Краснолука. За рівної гри перемогу здобув ФК Святець з рахунком 2:1, хоча вирішальний гол було забито на останній хвилині.

Як повідомив голова Лановецької районної Федерації футболу Сергій Ходанович, грамотами та цінними призами були відзначені Віталій Семенишин з Краснолуки (номінація "Кращий гравець") та Віктор Михальчук з Святця (номінація "Кращий бомбардир"), який забив 6 м’ячів. Крім того, команди-фіналісти отримали дипломи та грошові винагороди, а ФК Святець повіз до себе додому ще й кубок Лановецького району.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: