Ветерани франківського волейболу згадали молодість

19 травня 17:57
Переглядів: 192
волейбол

В м. Тлумач Івано-Франківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з обласною федерацією волейболу, за підтримки Івано-Франківської обласної ради провели обласний турнір з волейболу серед ветеранів, віком від 40 років і старші. Щоб позмагатись на турнір з’їхались ветерани з різних куточків нашої області, а саме: з Богородчанського, Коломийського, Снятинського, Тлумацького районів, з міст Коломиї та Івано-Франківська. Всього у змаганнях взяло участь понад 60 чоловік. Змагання проводились у віковій категорії 40 років і старші.

Учасників волейбольного турніру привітали директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко та головний суддя змагань Антон Острижнюк.

В результаті безкомпромісної боротьби перемогу здобула команда ветеранів ВК «Будівельник» м. Івано-Франківська, друге місце вибороли спортсмени Снятинського району та третє – команда ВК «Коломийщина» Коломийського району.

Команди переможниці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: