Ветерани громадської організації "Фенікс" стали призерами міжнародних змагань

09 грудня 20:00
Переглядів: 89
Біг

Нещодавно в місті Бардейов (Словенія) відбувся відкритий чемпіонат з бігу на 10 км і 6 км. Учасників зібралося близько 200 осіб із 15 країн світу. Зі Львова брали участь і посіли перші місця у вікових групах на дистанції 6 км і 10 км Віктор Стародобцев і Василь Крупський.

А у Дніпропетровську відбувся відкритий чемпіонат міста і області із зимового плавання. В затоці Дніпра в крижаній воді потрібно було подолати 50 м. Учасників було 158 із 14 областей України. Львів’янин Микола Ониськів виборов золоту медаль у своїй віковій групі – 60-65 років.

А місто Рибник (Польща) приймало учасників легкоатлетичного бігу на 10 км. Тут львів’янці Марії Островській не було рівних. Вона нагороджена золотою медаллю, грамотою і цінним подарунком.

Роман Павлів (зі Стрия) на дистанції 10 км завоював срібну медаль серед учасників 50-60 років, а Іван Урущак посів 5 місце в своїй віковій групі, 65-70 років.

«Наші ветерани Лариса Лабарткова та Єгель Левіна поїхали в Молодечно (Білорусь), там будуть брати участь в чемпіонаті Білорусії з марафонського бігу на 42 км 195 м. Надіємося, що вони стануть призерами», - розповіла Тамара Левчичова, майстер спорту.