Ветерани "Карпат" перемогли ветеранів "Скали"

Переглядів: 109
карпати

19 жовтня ветерани стрийської «Скали» зіграли товариський поєдинок проти своїх колег із львівських «Карпат».

«Скала» Стрий (ветерани) – «Карпати» Львів (ветерани)  – 1:2 (1:0)

19 жовтня 2014 р. 13 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». Сонячно. 20 градусів. Арбітр: Андрій Щербан. Асистенти арбітра: Степан Криськів та Євген Рошак.

«Скала»: Мирон Солдан (Володимир Воробець, 36), Андрій Куль, Ігор Куль, Ігор Мачоган, Грача Овакемян, Руслан Бойко, Ігор Чурок (Андрій Садовий, 35), Сергій Чорній, Костянтин Кім (Борис Платонов, 22), Ігор Ладика, Євген Москвін.

Тренери – Зеновій Кізима та Андрій Куль.

«Карпати»: Роман Корінь, Василь Гунько, Анатолій Петрик, Лев Маковський, Гіві Майсурадзе, Василь Леськів, Володимир Уштан, Олег Яремчук, Роман Лаба, Володимир Панчак, Андрій Тлумак.

Тренер – Степан Юрчишин. Начальник команди – Ігор Кульчицький.

Голи: Євген Москвін (14) – Олег Яремчук (38), Лев Маковський (43).

Матч на центральному стадіоні міста Стрия викликав велике зацікавлення. Адже не часто уболівальники мають можливість поспостерігати за грою відомих у минулому футболістів, які своєю грою радували не одне покоління симпатиків шкіряного м`яча. А проведення цього поєдинку стало можливим завдяки ініціативі ветеранів львівських «Карпат».

Львівська команда приїхала до Стрия в обмеженому складі, адже в цей же день інша група ветеранів «Карпат» також проводила заздалегіть запланований поєдинок у Волинській області. Готували «Карпати» до поєдинку проти «Скали» уславлені Степан Юрчишин та Ігор Кульчицький, які привезли інших зіркових футболістів. Саме через те, що в лавах «Карпат» не було резервних гравців, воротар Андрій Тлумак, скажімо, виконував функції центрального нападника, а форвард Роман Лаба грав на позиції лівого півзахисника…

Незважаючи на доволі спекотну погоду обидві команди продемонструвала високі швидкості і вийшли зіграти лише на перемогу. На полі були дві приблизно рівні за класом команди. Першими відзначилися господарі на 14-й хвилині. Навісну подачу з лівого флангу у виконанні Ігоря Чурка, в один дотик замкнув Євген Москвін, який у цей день був найкращим гравцем у складі «Скали».

Після перерви вирішальною стала пятихвилинка, яка дозволила львівській команді вирвати перемогу. Спочатку, на 38-й хвилині грубо помилився воротар «Скали» Володимир Воробець, який роблячи передачу, віддав смугастого просто у ноги Олегу Яремчуку, який не довго думаючи в один дотик спрямував круглого у порожні ворота. А ще через п`ять хвилин той же Олег Яремчук довгою діагональною передачею з правого флангу знайшов у штрафному майданчику Андрія Тлумака і нинішній тренер юніорської команди «Карпат» U-19 зробив результативну передачу під удар Леву Маковському, який і встановив остаточний рахунок зустрічі – 2:1 на користь «Карпат». Проте, у цей день важко було шукати переможця матчу, адже переміг, власне, сам футбол і ті глядачі, які стали свідками цього яскравого дійства.